Екоклуб долучається до соціальної ініціативи “Арт-пікнік Рівне” – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Екоклуб долучається до соціальної ініціативи “Арт-пікнік Рівне”

Упродовж дня у парку ім. Т.Шевченка природоохоронці будуть розповідати та консультувати усіх зацікавлених щодо відновлюваних джерел енергії, економії в енергоспоживанні, “зеленої” енергетики, утеплення та обліку енергоресурсів.

Програма на 7 липня:

11.00демонстрація сонячного колектора. Гаряча вода є важливим фактором зручності і гігієни у нашому повсякденному житті. В усьому світі вона традиційно нагрівається населенням із застосуванням різних видів палива, які в свою чергу обмежені в запасах, дорого коштують та шкідливо впливають при систематичному спалюванні на довкілля. Тому сьогодні суспільство все більше звертає уваги на відновлювані джерела енергії, адже сонце світить всюди, всім і безкоштовно. Одним із найдоступніших способів отримати гарячу воду, нагріту сонцем, є сонячний колектор. В залежності від розмірів сонячної установки, ви зможете забезпечити свою родину гарячим душем, гарячим водопостачанням на кухні, теплою підлогою, обігрівом будинку та суттєво заощадити сімейний бюджет. Ефективний сонячний колектор може працювати навіть взимку! На Арт-пікніку ви зможете ознайомитись із саморобною сонячною установкою для нагріву води, безкоштовно отримати посібники та інформацію, як можна змайструвати диво-пристрій власноруч, оцінити ефективність колектора (за сонячної погоди).

11.00демонстрація сонячного концентратора та приготування кави на сонці. Нагріти відро води за 30 хвилин без використання енергоносіїв? Легко і дешево! Достатньо лише трохи сонця і сонячного концентратора. Конструкція збирає сонячні промені та фокусує їх в одній точці! Завдяки такому концентратору, дешевому та дуже простому у виготовленні, ви зможете нагрівати воду для побутових потреб, а також спробувати приготувати “сонячну каву”, заварену за допомогою цієї установки, завітавши на Арт-пікнік у Рівному! Природоохоронці із Екоклубу радо поділяться технологією виготовлення концентратора із усіма бажаючими!

14.00лекція про енергозбереження, Ілля Єременко. Хочеш дізнатися, як скоротити рахунок за світло/тепло вполовину та заощадити гроші? Втомився від навколотарифних істерик? Сповнений рішучості взяти й зробити свій дім і родину енергонезалежними? Мерщій до нас! Активісти з Екоклубу розкажуть про те, як стати розумним господарем для свого будинку. У програмі лекції: міські програми підтримки енергоефективності, теоретичні основи утеплення та прості методи економії енергії у побуті щодня!

15.00 лекція “Правдива ціна атомної енергетики”, Андрій Мартинюк. Скільки насправді вартує один кіловат атомної електрики? Чи варто очікувати нових аварій? Чи може атомна енергетика вирішити актуальні проблеми захисту довкілля? Будь-які питання ви зможете поставити голові громадської організації “Екоклуб” Андрію Мартинюку.

Контактна особа
Інна Белаш, прес-секретар ГО “Екоклуб”
тел.: 0673634097
mail: press@ecoclubrivne.org