«Партнерство заради сталого розвитку громад Хмельниччини та Рівненщини» – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

«Партнерство заради сталого розвитку громад Хмельниччини та Рівненщини»

3-4 липня у Славуті відбувся семінар, метою якого було ознайомлення з особливостями реалізації програм з енергоефективності на місцевому рівні. Організаторами заходу виступили три громадські організації, а саме – Національний екологічний центр України, ГО «Екоклуб» та Українська молодіжна кліматична асоціація. Серед запрошених були представники виконавчого комітету Славутської міської ради, Славутської районної державної адміністрації, Здолбунівської РДА, Миргородської міськради, голови сільських рад Славутського району та ін.
Під час семінару присутні обговорили питання запровадження енергоефективних заходів на місцевому рівні, та можливості їх фінансування для представників сільських та міських рад.

«У зв’язку із присутністю на заході як представників органів влади різних рівнів, так і громадських організацій та активістів з різних міст України, головною метою заходу було познайомити їх між собою та особливостями роботи один одного», – розповіd експерт Екоклубу з енергоефективності Дмитро Сакалюк. – «Фокус на можливість роботи над спільними проектами заради спільної мети – якісного та енергоефективного життя в громадах – проходив червоною ниткою через весь захід. Після завершення семінару усім представникам громадськості було запропоновано розробити заявку на отримання фінансування від ГО “Екоклуб” у розмірі 1000 гривень на впровадження проекту з енергоефективності у власному містечку або селі. Перевагою буде проведення спільної діяльності із представниками влади», – зауважив природоохоронець.

Також учасники семінару оглянули утеплену будівлю НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» № 5, геліосистему нагріву води в обласному спеціалізованому ліцеї-інтернаті та ознайомилися із роботою котельні ЗОШ №1, яка працює на альтернативних видах палива.