Екоклуб став членом провідної Європейської кліматичної мережі CAN Europe – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Екоклуб став членом провідної Європейської кліматичної мережі CAN Europe

Екоклуб став членом провідної Європейської кліматичної мережі CAN Europe

Екоклуб – член провідної Європейської кліматичної мережі – Climate Action Network Europe (CAN Europe). На Генеральні Асамблеї, що відбулася 27 квітня у місті Брюссель, члени CAN Europe проголосували за вступ 5-ти українських організацій – Екоклубу, Екодія, Зелена Хвиля, Хмельницький енергетичний кластер, НЕЦУ.

Вступ українських організацій до CAN Europe сприятиме реалізації євроінтеграційних процесів у сфері клімату та енергетики. Це дозволить Екоклубу посилити свою роботу над енергетичною і кліматичною політикою ЄС та України, особливо у питаннях “зеленої” відбудови:

“Ми отримали можливість переймати досвід та ділитися українськими напрацюваннями із 190 організаціями із 38 європейських країн”, – говорить Ольга Лящук, координаторка проєктів Екоклубу.

Членство в CAN Europe допоможе Екоклубу:

– залучати громади та людей до розробки та впровадження енергетичної та

кліматичної політики, використовуючи провідні європейські практики;

– просувати передові політичні рішення в енергетичному секторі на місцевому та національному рівнях;

– у розробці планів адаптації міст та громад до зміни клімату;

– впроваджувати досвід вже реалізованих заходів з адаптації до зміни клімату в європейських громадах;

– краще розуміти можливості, що відкриває Україні рух в ЄС і того, як використовувати їх для розробки національної, місцевих кліматичних та енергетичних політки.

Раніше Екоклуб був членом мережі Climate Action Network – Eastern Europe, Caucasus and Central Asia ( у Східній Європі, Кавказі та Центральній Азії). Проте повномасштабна війна змусила нас та інші громадські організації переглянути співпрацю з росією.

Більше про діяльність мережі читайте тут.