Чорнобиль + 25 – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Чорнобиль + 25

Двадцять п’ять років тому сталась трагічна для усього світу подія – аварія на Чорнобильській АЕС. Буквально місяць тому, внаслідок землетрусу, стався витік радіації на японській АЕС Фукусіма, з наслідками якого борються й досі. Однак це жодним чином не вплинуло на наміри нашого уряду спорудити ще 2 енергоблоки на ХАЕС. Їх збираються будувати на майданчиках, які простояли вже 10 років без накриття, будувати на основі застарілих технологій. А платитимемо за це ми, і не один рік: кредит який буде взято на будівництво повертатиметься за рахунок підвищення тарифів на електроенергію, перше з яких вже відбулося.
У світлі даної інформації «Екоклуб» проводить заходи до річниці аварії на ЧАЕС:

  1. 22 квітня Прес-конференція, на якій будуть присутні представники Енергоатому, ДІЯР, місцевої влади.
  2. 26 квітня просвітницьку акцію на майдані Незалежності нашого міста. Ми хочемо підвищити обізнаність людей стосовно загроз ядерної енергетики. В рамках акції буде проведено конкурс малюнків та конкурс есе, роботи переможців будуть видані у вигляді брошури.
  3. В цей же день відкриту лекцію в Клубі української елітарної молоді. Початок о 20:00. Тема – Чорнобиль-7, Фукусіма-7, ХАЕС-?, РАЕС-?.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у цих заходах, дізнатись більше про “підводні камені” “мирного атому”, підвищити свої знання про ядерну енергетику.

НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ!

ЦЕ – НАШЕ МАЙБУТНЄ!