Екоклуб оголошує конкурс малюнку – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Екоклуб оголошує конкурс малюнку

Конкурс малюнку!
присвячений 25-им роковинам з дня катастрофи на Чорнобильській АЕС «Чорнобиль – 7, Фукусіма – 7, РАЕС – ?, ХАЕС – ?»

Двадцять п’ять років тому сталась трагічна для усього світу подія – аварія на Чорнобильській атомній електростанції, наслідки якої залишаються досі неподоланими. Нині в Рівненській області проживає понад 380 тисяч постраждалих громадян, із них 4452 ліквідатори. Радіоактивно забрудненими залишаються понад 55 відсотків території краю (11 тисяч квадратних кілометрів). Шість районів області – Березнівський, Володимирецький, Дубровицький, Зарічненський, Рокитнівський, Сарненський та місто Кузнецовськ – зазнали радіоактивного впливу внаслідок аварії. Сьогодні нам усім дуже важливо пам’ятати про цей урок історії, щоб вжити усіх можливих заходів та запобігти виникненню подібних аварій у майбутньому. Саме тому Міська молодіжна громадська організація «Екоклуб» просить Вас творчо підійти до проблеми та висловити свої думки на полотні!!!

26 квітня 2011 р.
в м. Рівне на майдані Незалежності
відбудеться акція
«ЧОРНОБИЛЬ – 7, ФУКУСІМА – 7, РАЕС – ?, ХАЕС – ?».

Організаційний комітет запрошує Вас приєднатися до акції та намалювати Ваше ставлення до небезпечних наслідків використання ядерної енергетики!!!

Ваші роботи приймаються за адресою вул. Відінська 39, 3 поверх, офіс 310 до 25 квітня 2011 року! Усі учасники конкурсу будуть нагороджені солодощами, а переможці конкурсу отримають цінні подарунки від організаторів!!Просимо Вас повідомити оргкомітет про бажання приєднатися до акції та взяти участь у конкурсі малюнку до 20 квітня 2011 року за тел.: роб. 23 70 24, моб. 050 697 81 18 та/або моб. 063 48 35 122, office@ecoclubrivne.org (Майборода Оксана та Єременко Ілля).
БУДЕМО ЩИРО ВАМ ВДЯЧНІ ЗА УЧАСТЬ ТА ПІДТРИМКУ У ПРОВЕДЕННІ ЗАХОДУ !