Шукаємо громадські організації для участі в міжнародному проекті! – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Шукаємо громадські організації для участі в міжнародному проекті!

В Україні стартує міжнародний проект ЕСКОМ*. Встигніть подати заявку та отримати фінансування на розбудову своєї команди та розвиток міста, в якому проживаєте!

ЕСКОМ – це трирічний проект, що спрямований на створення та розвиток партнерської мережі між громадськими організаціями Грузії, Вірменії, Молдови та України та підвищення їх потенціалу у сфері енергоефективності. Відібрані команди-учасники працюватимуть над проектами, що є для них пріоритетними: поліпшенням своїх організаційних здібностей, формуванням  та моніторингом місцевої енергетичної політики, обміном досвідом із міжнародними організаціями-партнерами.

Упродовж першого року проекту (2015) відібрані учасники пройдуть навчання, що включає відвідання тематичних тренінгів по розвитку організаційної спроможності та виконання домашніх завдань. На виконання цих завдань учасники зможуть отримати до 7500 євро. Після проходження навчання, упродовж другого року (2016) учасників чекає ще один відбір та можливість  отримати фінансові ресурси на реалізацію власних проектів. Їх успішне втілення дозволить організаціям подати заявку на грант ще й у 2017 році.

МИ ШУКАЄМО САМЕ ВАС, ЯКЩО:

  • · Ви молода і активна неприбуткова організація;
  • · Зареєстровані як ГО не менше року тому;
  • · Уже маєте три реалізовані ідеї, проекти, заходи у напрямах: енергетика, місцеве самоврядування, довкілля, клімат, бюджетна система, громадські установи;
  • · Знаходитесь в Україні, Молдові, Грузії чи Вірменії (не в столиці країни);
  • · Річний бюджет організації не перевищує 30 000 євро.

Інформація про те, як подати заявку на участь у проекті ЕСКОМ, знайдіть за посиланням http://ecoclubrivne.org/mentoring-program/. Дедлайн – 15 травня.

Збудуйте свою зелену команду та станьте тими змінами, які прагнете побачити у світі! 

 

 

*ЕСКОМ – Енергоефективність: Створення коаліцій на місцях.

Проект фінансується Європейським Союзом. В Україні відбором учасників та подальшою підтримкою їх діяльності у проекті займається ГО «Екоклуб» (Рівне).

За детальнішою інформацією звертайтесь:

Ілля Єременко, Координатор проекту

+380634835122
illia@ecoclubrivne.org

flagecocluba