Вінницькі школи прикрасять енергоефективні постери – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Вінницькі школи прикрасять енергоефективні постери

Плакати наочно демонструють інформацію про питоме енергоспоживання закладу та клас його енергоефективності, розраховані відповідно до українських будівельних норм. Вони також містять міський рейтинг бюджетних установ за енергоспоживанням, аби заохотити працівників та відвідувачів до заощадження енергоресурсів, і кілька простих порад, що допоможуть досягнути економії.

«На сьогодні плакати з енергоефективності роздруковані, один із них уже розміщено в СЗОШ №10, що позиціонує себе як еко-школа. Всі інші постери будуть розміщені у бюджетних закладах  як захід, що приурочений до Тижня Сталої Енергетики», – повідомила Вікторія Пономарьова, начальник відділу енергоменеджменту департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Вінницької міської ради. «Зважаючи на актуальність питання енергозбереження, плакати з енергоефективності стануть в першу чергу інформуванням та пропагандою для працівників закладів, дітей та їх батьків щодо раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів. Будемо сподіватись, що це спонукатиме людей до більш раціонального використання енергоносіїв», – зауважила Вікторія Пономарьова.

Нагадаємо, зразок плакатів з енергоефективності був розроблений та роздрукований Екоклубом для 30-ти дитячих садочків та шкіл м. Дубно Рівненської області.

Ми готові безкоштовно розробити такий плакат також і для вашої установи! Якщо вас це цікавить – пишіть на нашу електронну адресу office@ecoclubrivne.org 

Переглянути плакати онлайн

За детальнішою інформацією звертайтесь:

Інна Белаш, прес-секретар ГО “Екоклуб”

Тел.: 0673634097

e-mail: press@ecoclubrivne.org

CAM00289