Екоклуб поділився досвідом з представникам країн ЄС та Східного Партнерства – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Екоклуб поділився досвідом з представникам країн ЄС та Східного Партнерства

Про співпрацю Екоклубу з місцевими громадськими організаціями, їх підтримку та розвиток розповів учасникам міжнародної конференції у Мінську Дмитро Сакалюк. Природоохоронець презентував проект зі створення мережі таких організацій з акцентом на енергоефективності.

“Моя презентація була присвячена зв’язку науки та простих громадян через мережу громадських організація, яка формується в рамках проекту  CLEEN. CLEEN (Енергоефективність створення коаліцій на місцях) – це трирічний проект, що спрямований на створення та розвиток партнерської мережі між громадськими організаціями Грузії, Вірменії, Молдови та України задля підвищення їх потенціалу у сфері енергоефективності, – коментує Дмитро Сакалюк. – Мережева співпраця дуже ефективна. Це можливість обміну знаннями і практиками як із успішними, так і менш досвідченими організаціями. Це також хороший важіль впливу на розв’язання  локальних проблем, адже кожна організація відчуває за собою підтримку”, – підкреслює експерт.

Усім присутнім було розказано про основні цілі проекту CLEEN, етапи реалізації, перші результати діяльності. Квінтесенцією презентації стало жваве її обговорення експертами усіх рівнів у рамках запитань-відповідей навіть після завершення офіційної програми.

Захід зібрав понад 140 представників органів правління та фахівців у сферах енергетики та екології із Європейського Союзу та країн Східного Партнерства (Грузії, Ісландії, Швейцарії, Франції, Греції, Молдови, Білорусі).

Довідково:

Конференція  «Перспективи науково-технічного та інноваційного співробітництва Європейського союзу і країн Східного Партнерства в області енергетики» проходила 12-13 жовтня у Мінську, Білорусь. Захід відбувся у рамках проекту «Мережа науково-технічного співробітництва для країн Східного партнерства». Його завданням є розширення діалогу Європейський Союз – Східне партнерство в сфері науково-технічної та інноваційної політики в чотирьох пріоритетних напрямках: клімат, природні ресурси, енергетика, здоров’я.

3534

За детальнішою інформацією звертайтеся:

Дмитро Сакалюк, Координатор проектів в Екоклубі,

Тел.: 067 363 41 10

Ел. пошта: sakaliyk@ecoclubrivne.org