Прес-анонс: У Рівному висадиться «кліматичний десант» – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Прес-анонс: У Рівному висадиться «кліматичний десант»

У Рівному висадиться «кліматичний десант»

21-23 березня у Рівному відбудуться дві непересічні події:

Показ фільму «В погоні за льодом» (Chasing Ice) разом з презентацією на тему «Зміни клімату як шанс адаптувати суспільство», а також дводенний тренінг для молодих активістів, що прагнуть втілювати практичні екосоціальні проекти в життя.

Все це гостинно приймає Рівненська обласна бібліотека, а організовує ММГО Екоклуб разом із Українською молодіжною кліматичною асоціацією (УМКА).

Презентація та показ фільму триватиме 2 години, її зможуть відвідати усі бажаючі. Під час презентації учасники дізнаються про сучасні аспекти змін клімату, загрози та адаптацію. А також, буде представлено мету та методи діяльності молодіжного кліматичного руху.

На тренінгу основну увагу буде приділено створенню екологічного (кліматичного) руху в місті та організації конкретних молодіжних заходів. Також, буде надано базові знання з теми зміни клімату та адаптації. В якості прикладу заходів будуть використані ідеї кампанії практичних еко-дій Бери і Роби.  Учасниками буде отримано ігровий досвід роботи в команді та залучення ресурсів на екосоціальні проекти.

Завдяки цікавій інформації та практичним заняттям молодь Рівного отримає новий поштовх до створення екологічних проектів на радість усім жителям міста.

Захід здійснюється в межах проекту

За підтримкиplanochka

 

Більше про події в соцмережах.

21 березня, п’ятниця 18:00 презентація та кінопоказ

http://vk.com/event67404803

22-23 березня субота-неділя тренінг

http://vk.com/event67497784