Сонячний песик – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Сонячний песик

Думаєте, тренінги, презентації чи круглі столи ніколи не мають цікавих історій «постскриптум»? Тільки не ті, що організовує Екоклуб!

Восени 2012 року команда Екоклубу провела навчальний тренінг під час якого було встановлено сонячний колектор у смт. Колки Волинської області. Сонячний колектор, встановлений на даху колківської школи в рамках проекту «Увімкни сонце – живи комфортно», тепер забезпечує гарячу воду для душових кімнат шкільного спортзалу.

Та, як виявилось, не лише людей привабив такий захід. Несподівано ще одним учасником тренінгу став малий кудлатий песик, який одразу ж привернув увагу та полонив симпатії усіх. Найбільше ж припав він до душі мешканці села Руда Тетяні Горайчук та її чоловіку Віктору, які і стали новими господарями допитливого собаки. Ім’я новому члену сім’ї довго придумувати не довелось. Назвали його Солар, від англійського Solar – сонячний.

«Ідею з іменем жартома підкинув хтось зі знайомих, бо, мовляв, якби не ті сонячні колектори, то може так би і не завітав до нас у гості. А ми й підхопили. Отак і вийшов у нас Солар», – каже пані Тетяна. – «Дехто, не розуміючи, що то за «Солар», кличе його просто Долар, бо ж так зрозуміліше. Та песик не ображається і на таке ім’я», – додає, посміхаючись.

Добра вдача пса не покидає його й до сьогодні. «Солар дуже жвавий, життєрадісний, а головне – дружелюбний собака. Нам з чоловіком часто доводиться виїздити за межі села. Брати песика з собою можливості немає. Перші рази дуже хвилювались, але швидко зрозуміли, що його, здається, люблять всі без винятку, а ворогів у нього просто немає. Тому навіть за нашої відсутності Солар не сумує», – розказує власниця «сонячного» собаки.

Отак можуть закінчуватись, здавалось би, звичайні тренінги по виготовленню сонячних колекторів. Запрошуємо і вас брати участь у наших заходах, цікаве та корисне проведення часу ми точно гарантуємо! А там хтозна: можливо і вам посміхнеться доля саме на нашому тренінгу чи презентації знайти такого маленького «сонячного» друга.

Solar22