Кооперативи повертаються! – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Кооперативи повертаються!

Перевірені фінансові інструменти повертаються в Україну. За їх допомогою місцеві спільноти можуть отримувати прибуток та здобути енергонезалежність, зберігаючи природу.

17-19 жовтня 2016 року в смт. Славське Львівської області в рамках проекту CLEEN* відбудеться семінар «Енергетичні кооперативи в Україні».
На семінарі буде представлено досвід Німеччини в області діяльності енергетичних кооперативів, а також досвід успішних українських сільськогосподарських кооперативів. Учасникам будуть представлені правові аспекти створення та економічні моделі функціонування таких структур в Україні.

У семінарі візьмуть участь представники громадських організацій, представники місцевої влади, які працюють в галузі енергоефективності, а також бізнесу і успішно діючих сільськогосподарських кооперативів.
Організатори: РМЕО «ЕКОСФЕРА» разом з організацією «Жінки Європи для майбутнього» (WECF / WICF) з Німеччини і ГО «Екоклуб» (Рівне).

* CLEEN – міжнародний 3-річний проект, метою якого є створення мережі організацій громадянського суспільства з Вірменії, Грузії, Молдови, України та зміцнення їх потенціалу. Проект спрямований на підвищення енергоефективності та економії коштів, а також підвищення відповідальності місцевих і національних органів влади з цього питання.

Веб-сайт: www.cleenet.org

Контакти:
Катерина Станкевич-Коваль,
виконавчий директор МРЕВ «ЕКОСФЕРА»,

kateryna.stankiewicz@gmail.com

+38 0956353441

logo1

Екосфера Жінки Європи за спільне майбутнє

Urbis AA_Web_en   fondation_raja_2013-800x343   cleenewsgls