Екоклуб організував конференцію для еко-активістів з американськими експертами – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Екоклуб організував конференцію для еко-активістів з американськими експертами

9-10 жовтня у Львові відбулася конференція українських активістів з американськими експертами. Упродовж двох днів 20 природоохоронців обмінювалися знаннями та знайомилися із досвідом США у сферах енергетики, захисту довкілля, громадського активізму, місцевого самоврядування та діяльності неурядових організацій.

[widgetkit id=6985]

Задля цього Україну відвідало четверо експертів, друзів Екоклубу:

img_2290
Організаторка більше 20 молодіжних еко-обмінів з низовими лідерами з України та Росії

Мелісса Прагер – на заході розповідала про на заході розповідала про історію громадського руху в США та членство в неурядових організаціях, також провела для учасників вправу “Глибинна екологія: Рада всіх видів”.

Мелісса була керівником програми Центру безпечної енергії з 2007 року. Працювала також з різними неурядовими організаціями в Каліфорнії протягом більше двадцяти років. Вона також працювала з російськомовними спільнотами в Ізраїлі протягом двох років і в 2005 році отримала стипендію для роботи з екологічними НУО та національними парками в Сибіру, в регіоні озера Байкал.

Джон Перкінс розповідає про ситуацію з кліматом та енергетикою в США українським активіст(к)ам
Джон Перкінс розповідає про ситуацію з кліматом та енергетикою в США українським активіст(к)ам

Джон Перкінс – доктор філософії, Центр безпечної енергетики. Викладав курси з екології та енергетики для студентів та аспірантів з 1974 по 2009 рік. Він отримав посаду Старшого академічного декана Державного коледжу Evergreen, де він допоміг заснувати Програму підготовки випускників щодо навколишнього середовища, а потім працював в якості директора цієї Програми. Він має опубліковані статті про ядерну енергетику та охорону довкілля; також він працює над проектом з розвитку енергетичної освіти для студентів. Джон очолював дві американські групи з вивчення аварії на Чорнобильській АЕС та її довгострокових наслідків для України.

Під час конференції розповідав про історію енергетику та ситуацію з кліматом у США, економіку поновлюваних джерел енергії та енергоефективності в США.

_dsc0025-6
“Перший крок до комунікації проблеми – її фільмування” (с)

Стів Вілсон – засновник та керівник кампаній The Story of Stuff. Він є експертом у сфері забруднення відходами і пластиком, котрий часто говорить про рішення щодо незручних питань – наприклад, неефективності в економіці матеріалів в усьому світі. Він створив і провів кілька переможних кампаній: від заборони пластикових пакетів  до заборони пластикових мікрогранул, а також пластикових пляшок із водою у штаті, на національному та міжнародному рівнях. Він проплив більше 35 000 морських миль, відвідавши чотири з п’ятьох «сміттєвих плям» в океані, аби засвідчити та передати інформацію про морське забруднення пластиком з перших вуст.

Активістам Стів провів сесію “Як зробити проблему видимою: як комунікувати проблеми довкілля людям”.

Раян Белл_dsc0130-7 – менеджер проектів по сталому розвитку у місті Аламеда (Каліфорнія).

Презентував українцям можливості участі в розробці і прийнятті планів дій у сфері клімату, а також розповів про поведінкові зміни для участі громадськості у місцевих енергетичних та кліматичних планах.

 

 

Презентації усіх спікерів:

Джон Перкінс, Енергія і клімат: оцінка

Стів Вілсон, The Story of Stuff

Раян Белл, План дій по клімату округу Аламіда

Раян Белл, Залучення громади до впровадження кліматичного плану дій

[widgetkit id=6985]

Захід організований спільно з організацією Center for Safe Energy та відбувся за фінансового сприяння  Global Greengrants Foundation.

За детальнішою інформацією звертайтесь:

Інна Мулявка, прес-секретарка Екоклубу,

Тел.: 0673634097

Email: press@ecoclubrivne.org

Статті, що можуть бути вам цікаві:

Вони працюють! Презентації семінару по енергетичних кооперативах

Листівка про енергосервісні контракти

«Нічний дожор» – скільки електроенергії «з’їдає» холодильник.