У Рівному пройдуть міжнародні кліматичні переговори! – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

У Рівному пройдуть міжнародні кліматичні переговори!

30 вересня у Рівненському державному гуманітарному університеті відбудеться гра-симуляція міжнародних кліматичних переговорів СОР. Початок в 11.30 за адресою: вул. Остафова, аудиторія 411.

СОР – це щорічні міжнародні переговори з питань зміни клімату, де беруть участь представники 195 країн-членів Рамкової конвенціїї ООН з питань зміни клімату. Зустріч має на меті досягнути домовленості щодо зменшення викидів парникових газів та стимулювати до подальших зобов’язань відповідно до можливостей кожної країни.

На початку грудня у Парижі відбудеться зустріч СОР21, що подає високі очікування, оскільки це може бути першою за 20 років домовленістю між державами-членами ООН у питанні зміни клімату.

Організатори запевняють, що участь у грі-симуляції допоможе учасникам поглибити свої знання у сфері зміни клімату, дізнатися більше про економічні особливості країн, які беруть участь у переговорах, а також покращити свої комунікативні та ораторські здібності.

Захід відбудеться у рамках світової кліматичної мобілізації #Action2015. Такі ж переговори для студентів та громадських активістів відбулися уже у багатьох країнах світу та в Україні, зокрема, у Києві, Львові та Полтаві. 

Попередня реєстрація:

https://docs.google.com/forms/d/1S1jKF3cYDgmc2U9DoV8GOmfpoi1OonPSpXa5B1wgsTA/viewform 

Захід організовують : ГО «Екоклуб», Українська молодіжна кліматична асоціація (УМКА), Студентська рада РДГУ.

Контактні особи:

Наталія Холодова (Екоклуб), тел. 098-78-74-054
Юлія Шарова (Студрада РДГУ), тел. 096-805-3656