Запрошуємо на тендер: розробка дизайну, верстки дослідження та інфографіки – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Запрошуємо на тендер: розробка дизайну, верстки дослідження та інфографіки

Запрошуємо на тендер: розробка дизайну, верстки дослідження та інфографіки

ГО “Екоклуб”  оголошує тендер на розробку дизайну та верстки дослідження та інфографіки «Оцінка вразливості до змін клімату Рівненської громади та рекомендації щодо заходів з адаптації до зміни клімату»

Щоб взяти участь в тендері, будь ласка, надішліть до 04 березня включно лист на адресу office@ecoclubrivne.org із приміткою “Тендерна пропозиція на розробку аналізу” із вкладенням: 

– Комерційної пропозиції та кошторису; 

– Листом про відповідність (завантажте шаблон листа для заповнення за посиланням). 

Технічне завдання на надання послуг з розробки  дизайну та верстки дослідження та інфографіки «Оцінка вразливості до змін клімату Рівненської громади та громадські рекомендації щодо заходів з адаптації до зміни клімату».

Необхідно розробити дизайн та зверстати:

– Дослідження: обсяг: не менше 150 сторінок А4; що містять не менше 30 графіків, 2 графічних ілюстрацій, 20 таблиць, 2 схем та 10 ілюстративних  карт.

– Резюме дослідження українською та англійською мовами, обсягом до 4 сторінок.

– Інфографіка українською та англійською мовами: обсяг не менше 10 ілюстрацій з інтегрованими картами, схемами та графіками з дослідження.

Критерії відбору 

– Відбір Надавача послуг буде здійснений на конкурсній основі. 

– Рішення щодо переможця прийматиме тендерна комісія на основі оцінки пропозиції по відношенню до інших заявок/пропозицій та базуючись на принципі «ціна-якість». 

Обов’язкові умови до потенційного учасника конкурсу: 

Досвід роботи у сфері дизайну. 

Заувага! 

Розрахунки за надані послуги будуть проводитися шляхом безготівкового перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця після прийняття наданих послуг Замовником на підставі підписання акту наданих послуг. 

У разі наявності питань звертайтеся за телефоном: +38 (067) 360-71-58

Це оголошення створене в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції. 

Думки, висновки чи  рекомендації належать авторам цього оголошення і не обов’язково відображають погляди Уряду Швеції. Відповідальність за зміст оголошення несе винятково ГО “Екоклуб”.