Вебінар “Перспективи розвитку централізованого теплопостачання в українських громадах” – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Вебінар “Перспективи розвитку централізованого теплопостачання в українських громадах”

Вебінар “Перспективи розвитку централізованого теплопостачання в українських громадах”

Збереження централізованого теплопостачання (ЦТ) необхідне для сталого розвитку громад. Це допоможе економити бюджетні кошти, покращити якість надання послуг та створювати робочі місця. А подальше руйнування систем ЦТ призведе до зростання вартості опалення, ускладнить перехід галузі на сучасні та безпечні для довкілля технології.

Запрошуємо на вебінар, під час якого поговоримо:

– Як встановлення теплових насосів у системи ЦТ вплине на стан галузі?
– Чи можуть комунальні підприємства бути прибутковими та що для цього потрібно?
– Де залучити кошти на фінансування проєктів?

Коли? 12 березня о 10:00.
Де? Zoom.
Для кого? Представників органів місцевого самоврядування, керівників теплопостачальних підприємств, енергоменеджерів, усіх зацікавлених.

Реєстрація: https://forms.office.com/e/yKmnmHFfd0

Зацікавлені учасники(-ці) заходу отримають можливість експертної підтримки Екоклубу у збереженні ЦТ та зможуть взяти участь у поїздці на одне з теплопостачальних підприємств Європи.

Спікери:

– Андрій Мартинюк, виконавчий директор ГО “Екоклуб”;
– Вінфрід Дамм, директор проєкту ReWarm GIZ;
– Вадим Литвин, керівник Асоціації енергоаудиторів України;
– Юрій Савич, начальник Відділу підтримки громадських ініціатив та енергоефективності Звягельської міської ради;
– Людмила Тодорович, директорка комунального підприємства «Звягельтепло»;
Наталія Хоцянівська, директорка Департаменту комунальних послуг Міністерства розвитку громад, територій і інфраструктури України;
Андрій Ведмідь, заступник директорки Департаменту комунальних послуг Міністерства розвитку громад, територій і інфраструктури України, начальник відділу теплопостачання.

Подія відбувається у межах проєкту “Закриття циклу: справедливий енергетичний перехід, розроблений містами та регіонами” від Європейської Комісії. Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО “Екоклуб” і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.