Запрошуємо на обговорення “Проєкту постанови КМУ “Деякі питання функціонування систем енергетичного менеджменту” – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Запрошуємо на обговорення “Проєкту постанови КМУ “Деякі питання функціонування систем енергетичного менеджменту”

Запрошуємо на обговорення “Проєкту постанови КМУ “Деякі питання функціонування систем енергетичного менеджменту”

Втілення енергоефективних заходів – один із компонентів енергонезалежності та фінансової спроможності громад. Відсутність у громаді управління енерговитратами, їхнього планування та оптимізації призводить до того, що платити доводиться більше. Натомість муніципалітетам із діючим енергетичним менеджментом працювати набагато простіше.

20 червня Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури оприлюднило до обговорення проєкт акту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання функціонування систем енергетичного менеджменту» (https://cutt.ly/zwyPnWWp). Документ покликаний створити умови для запровадження систем енергетичного менеджменту в органах місцевого самоврядування (ОМС). Представникам ОМС та енергоменерджерам(-кам) громад варто долучитися до обговорення: вони зацікавлені, щоб затверджений документ сприяв їхній діяльності та не створював обмежень.

📎 Коли? 3 липня, 16:00 год.
📎 Для кого? Представників(-ць) ОМС, енергоменеджерів(-ок), експертів(-ок).
📎 Реєстрація: https://forms.office.com/e/ZW1EcgrPQw

До зустрічі!

Подія відбувається за підтримки Європейського Союзу в межах проєкту «Закриття циклу: справедливий енергетичний перехід, розроблений містами та регіонами» та WECF International у межах проєкту «Розбудова екофеміністичного руху». Зміст події є відповідальністю ГО «Екоклуб» та необов’язково відображає позицію донорів.