У РІВНОМУ ВІДБУДЕТЬСЯ ЕКОЛОГІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ЗЕЛО» – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

У РІВНОМУ ВІДБУДЕТЬСЯ ЕКОЛОГІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ЗЕЛО»

Еко-активісти розкажуть як смачно та корисно їсти, власноруч будувати екопомешкання, вести органічне землеробство, виготовляти нешкідливу побутову хімію та ще багато цікавого і корисного.

5-6 вересня, починаючи з 12.00 год. на літній сцені парку культури та відпочинку ім. Тараса Шевченка проходитиме другий рівненський екологічний фестиваль. Цього року дійство носитиме назву «Зело». Організатори фесту – ініціативна група «РЕВІНЬ» (Рівненські екологічні волонтерські ініціативи).

В програмі заходу заявлено 10 напрямів:

 1. Енергетика та кліматичні зміни;
 2. Екологічне будівництво;
 3. Землеробство і травництво;
 4. Здорова їжа;
 5. Сімейна галявина;
 6. Майстри та народні ремесла;
 7. Фотосушка;
 8. Екопобут;
 9. Моя Україна;
 10. 10.Екологія душі;
 11. 11.Вечірня сцена.

Учасниками фестивалю стануть майстри ремесел та народні умільці, психологи, архітектори, музиканти, громадські активісти, лікарі, історики, фольклористи, танцівники, науковці, бізнесмени та фермери.

Гості зможуть спробувати себе в гончарстві, йозі, виготовленні ляльок та мила, дізнатися більше про екологічні ініціативи Рівного й України. Практичних громадяни зацікавлять: технологія виготовлення сонячного колектора для підігріву води, поради з ведення органічного господарства, приготування смачної та корисної їжі і приправ, лікування цілющими травами. Також тут можна буде посмакувати свіжоприготованими делікатесами, послухати музику та насолодитися танцями. В рамках фестивалю діятиме виставка світлин «Фотосушка», а також виставка фотографій безпритульних тварин, яких можна забрати додому, зв’язавшись з громадською організацією «Під егідою». Ще одна благодійна ідея – збір одягу для мешканців дитячих будинків, їх організатори очікують отримати від гостей фестивалю. Тож, якщо Ви бажаєте облегшити гардероб та стати частиною благодійної ініціативи, приносьте чисті, охайні дитячі речі на територію фесту. УВАГА! Речі повинні бути відсортовані на одяг для дітей віком до та після 3-х років.

Однією з родзинок фестивалю буде народна підприємиця з Хмельниччини, яка не сплачує податків зі своєї діяльності у державний бюджет, а віддає їх на користь місцевої громади. При цьому її дії не кваліфікуються як злочин. Вона розповість більше про те, як їй це вдається.

Знайомтеся детальніше з наповненням «Зела» у програмі фесту. За новинами дійства слідкуйте на Фейсбуці

 

11942242_956192164443593_966390291_n  11948120_956192161110260_473175331_n

 

За детальнішою інформацією, будь ласка, звертайтеся:

Юлія Ковальчук,

Зв’язки з громадськістю, Фестиваль «Зело»,

Тел.: 097 95 63 798,

Ел. адреса: juliakoval4uk@gmail.com