Екоклуб увійшов до робочої групи по розробці обласної програми енергоефективності – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Екоклуб увійшов до робочої групи по розробці обласної програми енергоефективності

80% свого часу та ресурсів Екоклуб віддає на підвищення рівня місцевої енергоефективності. Чому? Тому, що енергоефективність:

– це зекономлені та спрямовані на покращення добробуту громади кошти (нові садочки, лікарні, дороги);
– створення нових робочих місць;
– податки до місцевого бюджету (за рахунок надання послуг утеплення, наприклад, розвивається місцевий бізнес);
– збереження довкілля та клімату (менше енергоресурсів видобувається і спалюється – менше викидів вуглецю в атмосферу потрапляє – більші шанси адаптуватися до змін клімату та вижити);
– покращення якості життя (тепліше в оселях – щасливіші люди).

Ось уже 3 роки ми працюємо над підвищенням енергоефективності Рівненщини і маємо для вас хороші новини – наша область має у цьому величезний потенціал.

Аби реалізувати його та стати лідером у впровадженні енергоефективних заходів, Екоклуб долучився до розробки головного документу області, що вирішує, у якому напрямку ми будемо рухатися найближчим часом – обласної програми енергоефективності 2017-2025 рр.

Сьогодні спільно із представниками Департаменту ЖКГ, енергетики та енергоефективності та ГО “КЛАСТЕР ВДЕ РІВНЕ” обговорили технічне завдання програми, внесли до нього правки. А також – сформували робочу групу для подальшої розробки програми і відтепер щотижня зустрічатимемося для спільної роботи.

Якщо і вам цікаво – повідомте нам про це та ми обов’язково вас запросимо. Енергонезалежність та добробут країни – наша спільна справа!

За детальнішою інформацією звертайтеся:

Інна Мулявка, прес-секретарка ГО “Екоклубу”
Тел.: 0673634097
Ел.пошта: press@ecoclubrivne.org

Статті, що вам можуть бути цікаві:

Результати сесії облради: у області до кінця року має з’явитися комплексна програма з енергоефективності

Виготовлення пелет для опалення власноруч

Правила вибору батарейок

Трішки економії – нічний тариф на електроенергію