Екскурсія з Екоклубом “20 відтінків Осені” – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Екскурсія з Екоклубом “20 відтінків Осені”

17 вересня, у рамках святкування 20-ї річниці Екоклубу, ми організували екскурсію до Національного парку “Дермансько-Острозький”.

Понад 50 людей приєдналося до нашого походу! Нас зустріла очільниця відділу науки та туризму парку Оксана Головко. Разом із колегою Наталею вони провели екскурсію стежками парку, розповіли про особливості та різномаїття місцевої флори та фауни. Грибників чекав особливий сюрприз – у парку повно грибів, дівчата провели цікаву лекцію та показали кілька незвичних видів.

Після екскурсії на всіх чекала справжня лісова каша, приготована на вогнищі, та майстер-клас із травництва, ну і запашний трав’яний чай відповідно. Таємницями цілющих трав ділилися Єгор Малиновський та Ігор Селепина. Під час такого затишного обіду на лоні природи діти та дорослі знайомилися між собою, змагалися у квесті, найактивніші отримали у подарунок брендоване печиво Екоклубу та квитки у кіно. 

Відгуки учасників екскурсії свідчать про теплу та дружню атмосферу, ось деякі з них: “У неділю Екологічний центр відправився на день народження Екоклубу у Дермансько-Острозький парк – вперше поїхали разом і діти, і педагоги, і батьки, і гарні друзі – велика й приємна компанія. Гарний початок нового навчального року!”

Фото події

[widgetkit id=7961]