Експерти твердять: енергетика України може обійтися без атомних реакторів. Прес-анонс – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Експерти твердять: енергетика України може обійтися без атомних реакторів. Прес-анонс

У понеділок, 20 березня, о 12.00 в Українському національному інформаційному агентстві – УКРІНФОРМ Всеукраїнська екологічна громадська організація “МАМА-86”, Національний екологічний центр України, “Екоклуб” та “Голос Природи” проведуть прес-конференцію на тему: “Неатомні сценарії розвитку енергетики України”.

15 березня 2006 року Кабінет Міністрів України затвердив проект Енергетичної стратегії України до 2030 р. В її основі – ставка на розвиток атомної енергетики: продовження терміну експлуатації 13 існуючих блоків і будівництво нових 22 блоків. Згідно з аналізом, проведеним незалежними експертами, в стратегії потреба української економіки в енергії на межі 2030 року значно завищена, а справжнє призначення нових атомних блоків – експорт. В умовах газової істерії атомний сценарій пропонується як єдина можлива альтернатива. Але це – неправда!

На прес-конференції буде вперше оприлюднена Концепція неатомного шляху розвитку енергетики України, підготовлена незалежними експертами та представниками громадського руху на противагу безальтернативному баченню Уряду країни.

У заході візьмуть участь незалежні експерти: віце-президент Агентства з відновлювальної енергетики Андрій Конєченков та експерт Національної комісії радіаційного захисту при Верховній Раді України Володимир Усатенко.

Адреса Укрінформу: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. “Театральна”)

Телефони для довідок:
ВЕГО “МАМА-86” 278-77-49, 278-31-01