Презентація Екоклубу про енергоаудити – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Презентація Екоклубу про енергоаудити

27 лютого відбулася чергова лекція Екоклубу для голів рівненських ОСББ. Цього разу природоохоронці розповідали про енергоаудити. Послухати про методи енергообстеження будівель зібралося понад 20 активних голів ОСББ. Найбільш цікавими питаннями для них виявились наступні: у яких випадках, для яких будівель необхідний енергоаудит? яка вартість такого дослідження? чи можна провести енергоаудит власноруч? наскільки скоротиться споживання енергоресурсів після проведення енергоаудиту?

На ці та інші питання присутнім відповідав Дмитро Сакалюк, експерт Екоклубу з енергоефективності. До вашої уваги коментар та презентація Дмитра:

“Енергоаудит – це обстеження будівлі, що допомагає зрозуміти які заходи, коли і в якій послідовності слід впроваджувати у помешканні, аби зменшити енергоспоживання та досягти зменшення рахунків за комунальні послуги. Як і будь-яке обстеження, ви можете провести його власноруч або ж замовити у фахівців. На сьогодні для приміщення розміром 5000 м кв енергоаудит обійдеться близько 10-20 000 грн. Заходами, які рекомендують до впровадження чи не найчастіше, є регулювання та балансування системи опаленння”, – розповів Дмитро, а також наголосив, що навіть будинки, на перший вигляд, типові, можуть мати різні потреби, і власне дослідити та оцінити ці потреби найкраще ви зможете завдяки енергоаудиту.

На переконання експерта, не варто сподіватися, що після проведення такого енергообстеження будинку, всі проблеми зникнуть. Навпаки. Ви лише зрозумієте перелік заходів, що їх варто впроваджувати, послідовність та приблизні терміни окупності. Деталі у презентації:

Енергоаудит.pptx (3469 downloads )

Якщо у вас виникли питання, будь ласка звертайтеся до Екоклубу:

Тел.: +360673634097 або +38 (0362) 267891

Ел.пошта: office@ecoclubrivne.org