Уроки енергозбереження для школярів у Славуті – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Уроки енергозбереження для школярів у Славуті

11 травня Екоклуб провів шість уроків для школярів ЗОШ №4, №5 та НВК «ЗОШ І-ІІІ ст, гімназія» зі Славути. Природоохоронці разом із волонтерами навчали дітей, як заощаджувати енергоресурси в побуті. У форматі інтерактивного спілкування школярі та еко-активісти грали в ігри, ділилися навичками енергозбереження, розмовляли про неефективне споживання енергії та, як наслідок цього, зміни клімату. А також спільно малювали ідеальний будинок майбутнього. Екоклубівці були приємно вражені обізнаністю дітей у питаннях енергозалежності країни, змін клімату та необхідності розвитку відновлюваної енергетики як найбільш дружньої до довкілля. Усі будинки майбутнього, спроектовані школярами, були обладнані сонячними батареями та колекторами для нагріву води від сонця, вітряками, із зеленими подвір’ями, квітниками, а також утеплені та енергоефективні, з економною побутовою технікою.

Лише за дев`ять років нового тисячоліття енергоспоживання зросло втричі! Ось чому так важливо говорити про раціональне використання енергоносіїв – наголошують природоохоронці. При економному використанні електроенергії, без шкоди комфортному проживанню можна скоротити використання електроенергії на 20-25%. Економія енергії дозволить не лише заощадити кошти, а й сприятиме збереженню довкілля, що чи не найбільше страждає від видобування, транспортування та спалювання викопного палива.

Для того, аби поширити знання про енергоефективність не лише серед школярів, а й їхніх батьків, активісти Екоклубу поширювали інформаційну листівку про діяльність Револьверного фонду у Славуті. Фонд надає дешеві позики на впровадження заходів з енергоефективності у приватних будинках.

Екоклуб висловлює подяку за підтримку в організації заходу управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та благоустрою виконавчого комітету Славутської міської ради.

 

DSC_0098 DSC_0145 DSC_0161
DSC_0184
DSC_0186 DSC_0215 DSC_0219 DSC_0248 DSC_0250 DSC_0258