Револьверний фонд у м. Славута – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Револьверний фонд у м. Славута

Надмірне споживання вугілля, нафти та газу призвело до швидких змін клімату, залежності від Росії та зубожіння українців. Уже зараз існують технічні та економічні можливості відмовитися від традиційних шкідливих експортованих енергетичних ресурсів. Ми можемо одночасно скорочувати викиди парникових газів, дбати про державу по поліпшувати власний добробут. Для цього у першу чергу слід утеплити житло, адже для його опалення споживається близько третини від загального енергоспоживання. Зараз міська влада спільно з громадською організацією «Екоклуб» надає більше можливостей для цього. Ви можете отримати позику на пільгових умовах.

Заходи, на які передбачається виділення коштів:

  • Модернізація та утеплення стін фасаду.
  • Модернізація, реконструкція, утеплення і ремонт покрівель, дахового перекриття, підвальних приміщень.
  • Реконструкція, ремонт і модернізація обладнання та інженерних мереж теплопостачання  у будинку.
  • Встановлення приладів погодного регулювання подачі теплопостачання.
    Модернізація систем вентиляції.
  • Встановлення обладнання з використання альтернативних до газу джерел енергії для потреб будинку.
  • Інші енергоефективні заходи у будинку.

Умови фінансування.

Фінансова допомога надається мешканцям міста, які проживають в будинках садибного типу, на поворотній основі. Рішення про отримання коштів приймається комісією, створеною виконавчим комітетом Славутської міської ради.

Кошти надаються терміном до 12 місяців. Позичальники, котрі отримали кошти з Фонду сплачують адміністративний внесок — 3% від суми поворотної допомоги перед отриманням позики.

Позичальник повертає кошти до Фонду щомісячно рівними частинами згідно встановленого графіку (не пізніше 15-го числа кожного місяця).

Обов’язковою умовою отримання коштів є власний внесок у розмірі не менше 30% від загальної вартості матеріалів. Максимальна сума позики становить 10000 грн.

 

Для оцінки фінансових та енергетичних результатів різних заходів з підвищення енергоефективності житла рекомендуємо скористатися спеціально розробленим калькулятором онлайн калькулятором.

Порядок отримання коштів для впровадження заходів з енергоефективності:

 

Необхідні документи:

  • заявка на ім’я міського голови м. Славута на участь у конкурсі на отримання фінансової підтримки за рахунок коштів бюджету м. Славута в рамках Програми в двох екземплярах;
  • паспорт громадянина України (для перевірки особи) та його фотокопія;
  • довідку про банківські реквізити, видану банком;
  • документи, необхідні для визначення платоспроможності позичальника (довідку з місця роботи позичальника із зазначенням доходу, одержаного за попередні 6 місяців, тощо);
  • витяг з реєстру нерухомості про реєстрацію права власності на житловий будинок та земельну ділянку, на якій він знаходиться (або рішення органу місцевого самоврядування про відведення земельної ділянки та надання дозволу на забудову);
  • заява довільної форми про відсутність заборгованості по сплаті податків, зборів та інших обов’язкових платежів;
  • проект щодо впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції систем опалення і термомодернізації осель поєднаний з техніко-економічним обґрунтуванням енергоощадної доцільності проекту за відповідним зразком;
  • роздруківка результатів з онлайн калькулятора буде додатковою перевагою при розгляді заяви.

Використовуйте енергію раціонально! Окрім економії грошей, Ви вносите дуже важливий вклад в енергонезалежність України та рішення екологічних проблем.

 

За консультацією звертайтесь:

Виконавчий комітет Славутської міської ради

Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та благоустрою

Дербугов Юрій Павлович – начальник управління

м. Славута, вул. Церковна, 46а

Тел. 2-35-02, 2-13-59, Моб. 0971613646

e-mail: sl_mvk@ukr.net 

А ви знали?

Для нагрівання посуду з викривленим дном чи нагаром потрібно на 6% більше енергії. Посуд із нержавіючої сталі швидше нагрівається та є менш енергозатратним.

30% всієї енергії, якою забезпечуються будівлі, використовується неефективно і без особливої потреби.

Світлі стіни відбивають 70-80 % світла, у той час як темні відбивають тільки 10-15 %;

За рік з одного крана втрачається 2000 літрів води, якщо з нього витікає лише 10 крапель за хвилинуype=”text/javascript”>//