Листівка про енергосервісні контракти – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Листівка про енергосервісні контракти

Екоклуб за фінансування Представництва Фонду. ім Гайнріха Бьолля в Україні розробив листівку про енергосервісні контракти.

Енергосервісні контракти (ЕСКО) – це один з найбільш популярних у світі фінансових інструментів для здійснення енергоефективних заходів. ЕСКО дозволяє оплачувати коштовні енергоефективні заходи за рахунок майбутньої економії газу, електрики і т.д. Чинне законодавство дозволяє реалізувати такі ЕСКО проекти як у багатоповерхівках, так і у бюджетних закладах.

У листівці ви знайдете концентровану інформацію про механізм ЕСКО, який запроваджено в українському законодавстві з минулого року. Першочергово, вона стане помічною для держслужбоців, зокрема – керівників, яким треба швидко ознайомитися (чи пригадати) основні особливості енергосервісу. Також вона згодиться і громадським діячам, які займаються просвітою серед держслужбовців. Екоклуб готовий безкоштовно надати макет для друку листівки, за умови збереження логотипів. Електронну версію просимо використовувати із посиланням на джерело, тобто на цю сторінку.

Дякуємо!

Листівка щодо енергосервісних контрактів (4983 downloads )

За детальнішою інформацією, будь ласка, звертайтеся:

Дмитро Сакалюк, координатор проектів Екоклубу,
Моб. +380673634110, +380967848377
Ел.пошта: sakaliyk@ecoclubrivne.org