Година турботи – Година Землі – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Година турботи – Година Землі

19 березня у світі відзначали Годину Землі. У темряву поринули домівки, офіси, громадські будівлі та сотні таких знакових споруд, як Ейфелева вежа, Сіднейська опера, Єгипетські піраміди. Щораз більшого резонансу Година Землі набуває і в Україні. Цього року подію підтримали понад 70 міст і містечок, близько 200 громадських організацій, навчальних закладів, держустанов та ЗМІ. Підсвітку вимкнули монументу “Батьківщина-мати”, будівлі Міністерства Закордонних справ України, дзвіниці Михайлівського монастиря, Києво-Печерської Лаври та ін. 

Екоклуб також долучився до міжнародної акції та разом із іншими зеленими ініціативами організував еко-вечірку у Рівному. Упродовж вечора відвідувачі знайомилися між собою, спілкувалися на еко-теми та розважалися. Переконані, що навіть без світла можна цікаво та корисно провести час, активісти підготували для учасників події насичений вечір. Кожне бажаючий міг спробувати себе у ролі актора Театру тіней, взяти участь у майстер-класах по виготовленню медових свічок, “приміряти” цікавий орнамент на сесії боді-арту з люміноформ (порошок, що світиться в темряві).  Затишку та атмосферності додавали запалені свічки та настільні ігри.

“Година Землі – це всесвітня акція глобального значення, надзвичайно важлива для екологічного руху в цілому та локальних масштабів. І дуже круто, що ГО “Екоклуб” і купа людей, яких я ціную і поважаю вже другий рік поспіль організовують захід, на якому ми не просто маємо можливість вимкнути світло і таким чином виявити своє ставлення та підтримку міжнародному руху людей в боротьбі проти змін клімату, а й весело та корисно провести час з друзями та познайомитись з іншими однодумцями, – коментує одна із учасниць події Олена Серілко. – Цьогорічний захід був неймовірно теплим та насиченим на події. Впевнена, що всі учасники чудово провели час і відчули себе частинкою чогось неймовірного. Сподіваюсь, наступного року ще більше людей долучиться до цієї акції і разом ми зможемо малими і великими добрими справами змінити наш світ на краще!”

Природоохоронці зазначають, що головною метою години без світла є не економія електроенергії, а привернення уваги мешканців до проблем довкілля та зміни клімату. “Такі просвітницькі акції допомагають розповідати людям у цікавій та доступній формі, як жити більш екологічно, що навіть такими дрібницями, як вимикання непотрібного освітлення, електроприладів, ощадливим використанням води кожен із нас допамагає зберегти довкілля та планету”, – діляться екоклубівці та висловлюють щиру подяку співорганізаторам події: молодіжним еко-ініціативам “Зеленька” та “Ревінь, Опорі та Яскраво.

DSC_0027 DSC_0034 DSC_0045 DSC_0057 DSC_0061 DSC_0082 DSC_0089 DSC_0118 DSC_0136 DSC_0154 DSC_0218 DSC_0244 DSC_0248 DSC_0273 Година Землі (8) Година Землі (17) Година Землі (19) Година Землі (20) Година Землі (24)

Довідково: 

Година Землі була започаткована Всесвітнім фондом природи WWF в Сіднеї (Австралія) у 2007 році і перетворилася на всесвітню екологічну ініціативу. Відтоді кампанія об’єднала понад 7000 міст у 172 країнах на всіх континентах у прагненні до майбутнього, де людина живе в гармонії з природою.

За детальнішою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Інна Белаш, прес-секретар Екоклубу,

Тел.: 067 363 40 97

Ел.пошта: press@ecoclubrivne.org