Інфраструктурні збитки від повномасштабного вторгнення росії в Україну становлять більше 136 мільярдів доларів. Нашу країну очікує тривале післявоєнне відновлення, яке повинне базуватися на співпраці центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадянського суспільства.
У червні минулого року Україна отримала статус кандидати у члени Європейського Союзу. А у липні у швейцарському місті Лугано уряд України представив План відновлення. Екоклуб дослідив енергетичну і кліматичну складову післявоєнного відновлення, євроінтеграцію України та роль органів самоврядування у цих процесах.
Ознайомитися з дослідженням:
Посібник "Зелене відновлення українських громад" (6390 downloads )Ознайомитися з резюме дослідження:
Резюме дослідження "Зелене відновлення українських громад" (4041 downloads )Ознайомитися з резюме дослідження англійською:
Summary Green recovery for Ukrainian Municipalities (4310 downloads )Посібник виданий у рамках проєкту «Формування структурних змін у вугільних регіонах України», що реалізується у співпраці із Austausch e.V. та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини та у рамках проєкту «Закриття циклу: справедливий енергетичний перехід, розроблений містами та регіонами» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО “Екоклуб” і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу та Austausch e.V.
Austausch e.V. – це міжнародна недержавна благодійна організація, яка працює в сфері освіти, демократії, екології, громадських ініціатив та прав людини. Austausche.V. пов’язує між собою людей і організації та зміцнює контакти між різними секторами суспільства.