Тендер: шукаємо підрядника,що спроєктує та встановить тепловий насос у дитячому садку в Звягелі під ключ   – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Тендер: шукаємо підрядника,що спроєктує та встановить тепловий насос у дитячому садку в Звягелі під ключ  

Тендер: шукаємо підрядника,що спроєктує та встановить тепловий насос у дитячому садку в Звягелі під ключ  

Громадська організація «Екоклуб» оголошує тендер на закупівлю послуг підрядника, який підготує проєктно-кошторисну документацію та встановить тепловий насос у дитячому садку в Звягелі. Тендер відбувається в межах проєкту «Відновлювальні джерела енергії для стійкої України», що виконує GIZ за дорученням уряду Німеччини. 

Початок подання конкурсних пропозицій: 01.07.2024 року 

Кінцевий термін:  15.07.2024 року 

Термін виконання робіт:  липень-жовтень 2024 року 

Вартість буде розрахована згідно з тендерною пропозицією підрядників (міститиме всі податки, збори та обов’язкові платежі).  

Зверніть увагу: обладнання, товари та матеріали, монтажні роботи входять у загальну вартість теплового насоса.  Підрядник бере безпосередню участь у введенні теплового насоса в експлуатацію та несе відповідальність щодо технічної частини її запуску.    

Роботи (послуги) мають містити: 

  • Розроблення проєктно-кошторисної документації; 
  • Транспортування обладнання, товарів та матеріалів до місця встановлення; 
  • Монтажні роботи зі встановлення теплового насоса;   
  • Виконання робіт із заземлення теплового насоса;   
  • Виконання робіт із блискавкозахисту;   
  • Пусконалагоджувальні роботи;    
  • Налагодження системи моніторингу генерації енергії;   
  • Інші потрібні роботи та послуги, передбачені проєктом.  

Тендерну пропозицію надайте листом на адресу competition@ecoclubrivne.org із назвою  «Тендер ПКД+Будівництво для Звягеля та Назва учасника», який містить відскановані документи у форматі PDF. 

Ознайомитися з деталями тендера та критеріями оцінювання можна за покликанням

Результати тендера організатор повідомить учасникам таким способом, яким був оголошений цей тендер, а також повідомить переможця конкурсного відбору про ухвалене рішення за його електронною поштою. 

Звертаємо Вашу увагу на те, що згідно з п. 197.11 статті 197 Податкового кодексу України та Постанови КМУ №153 від 15.02.2002 проєкти технічної допомоги мають право на податкові пільги: звільняються від оподаткування ПДВ операції з купівлі товарів та послуг. 

Постачальник товарів та послуг згідно з п. 198.5 ст. 198 ПКУ не нараховує податкові зобов’язання за такими договорами. 

Покликання на законодавчі норми: 

1) Постанова 153  (підпункт 2-1 пункту 14) 
2) Рамкова Угода між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччини про консультування і технічне співробітництво   (ст.8) 
3) Рамкова угода між Урядом України і Комісією Європейських Співтовариств 
4) Перелік зареєстрованих проєктів з планами закупівель 
5) Податковий кодекс (ст. 197.11 та ст.198.5(б) ) 
6) План закупівель, опублікований на відкритому ресурсі – Урядовому порталі 

Якщо маєте технічні запитання, звертайтеся до Дмитра Сакалюка: на електронну пошту sakaliyk@ecoclubrivne.org чи за номером телефону +38 067 363 4110. 

Якщо маєте адміністративні запитання, звертайтеся до Оксани Грищук: на електронну пошту o.hryshchuk@ecoclubrivne.org або за номером телефону +38 067 363 6226. 

Проєкт «Відновлювані джерела енергії для стійкої України», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економіки та захисту клімату (BMWK).