Тендер: шукаємо підрядника, який встановить сонячну електростанцію для лікарні у Краснограді – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Тендер: шукаємо підрядника, який встановить сонячну електростанцію для лікарні у Краснограді

Тендер: шукаємо підрядника, який встановить сонячну електростанцію для лікарні у Краснограді

Громадська організація “Екоклуб” шукає підрядника для встановлення дахової сонячної електростанції за адресою Харківська обл., м. Красноград, вул. Шиндлера, 91.

Початок тендера: 11.07.2024р.

Кінцевий термін участі у тендері: 17 год. 00 хв. 25.07.2024р.

Опис робіт:

Потрібно реалізувати/побудувати дахову сонячну електростанцію за адресою Харківська обл., м. Красноград, вул. Шиндлера, 91 (дахова сонячна електростанція мінімальної потужності: 31,28 кВт (по постійному струму) та 30,0 кВт (по змінному струму). 

Під комплексом дахової сонячної електростанції розуміється надання обладнання, товарів і матеріалів, а також виконані транспортні, монтажні, пусконалагоджувальні та інші необхідні роботи і послуги згідно проєктно-кошторисної документації для комунального некомерційного підприємства “Красноградська центральна районна лікарня” що знаходиться за адресою  Харківська обл., м. Красноград, вул. Шиндлера, 91. 

Вартість робіт:

Вартість буде розрахована згідно тендерної пропозицій підрядників (з урахуванням усіх податків, зборів та обов’язкових платежів).

Вартість виконання робіт по об’єкту комунального некомерційного підприємства “Красноградська центральна районна лікарня” що знаходиться за адресою: Харківська обл., м. Красноград, вул. Шиндлера, 91, не може перевищувати 657 тис. грн.

Платником предмету закупівлі є ГО «Екоклуб» за наслідками підписання акту на умовах, визначених договором. Спосіб оплати – безготівковий розрахунок.

Усі витрати, пов’язані з підготовкою та поданням пропозицій (у тому числі на їх доставку), здійснюються учасником за власний рахунок та відшкодуванню організатором не підлягають.

Ціна конкурсної пропозиції не може перевищувати граничну вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошенні про проведення конкурсного відбору. Конкурсні пропозиції після кінцевого строку їх подання або ціна яких перевищує очікувану вартість предмета договору, не приймаються та не розглядаються.

Конкурсні пропозиції надсилати на електронну поштову скриньку організатора (competition@ecoclubrivne.org).

Документи для участі та деталі тендера за цим посиланням.

Контактна особа: Дмитро Сакалюк, 
Експерт ГО “Екоклуб” 

sakaliyk@ecoclubrivne.org  

+380673634110