Конкурс міні-грантів на розвиток енергоефективності – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Конкурс міні-грантів на розвиток енергоефективності

Маєш креативну чи практичну ідею, що стосується енергозбереження, енергоефективності? Бери участь у конкурсі міні-грантів у рамках проекту CLEEN та втілюй задумане у життя.

Хто може брати участь?

Міні-гранти надаються неприбутковим організаціям громадянського суспільства, державним або комунальним закладам, які мають статус юридичної особи. Міні-гранти не надаються комерційним організаціям. Ініціативна група може отримати міні-грант тільки через юридичну особу.

На що має бути спрямований твій проект:

– Аналіз витрат на енергію з місцевих бюджетів. Відслідковування енерговитрат, моніторинг бюджетів шляхом збору необхідної інформації за допомогою офіційних запитів, зустрічей та аналізу опублікованих матеріалів і засобів масової інформації.

– Проведення енергоаудитів та інших енергетичних обстежень будівель,  виготовлення сертифікатів та плакатів за результатами обстежень.

– Організація інформаційних кампаній, підвищення обізнаності та зв’язків з громадськістю, в т. ч. і робота через ЗМІ.

– Виявлення та обмін передового досвіду місцевої влади в сфері енергетичної політики: підготовка публікацій або досліджень, обмін візитами для посадових осіб, проведення конференцій.

– Сприяння поведінковим змінам для підвищення енергоефективності громадських закладів.

– Адвокація політики енергоефективності та енергозбереження на місцевому рівні.

Хто надає міні-гранти?

Міні-гранти до 1000 євро (у гривневому еквіваленті) надають такі організації з мережі CLEEN: Товариство охорони природи м. Кременчука, Агентство економічного розвитку (Вонесенськ), Суспільний проект Еколтава (Полтава), Хмельницький молодіжний клуб розвитку, РМЕО Екосфера (Ужгород).

Для участі:

До 25 травня включно надіслати відповідному місцевому координатору такі документи:

Прохання в темі листа вказати: Заявка на мінігрант CLEEN

Результати будуть оголошені 1 червня.

Детальні умови конкурсу наведені в керівництві для учасників.

Повний пакет документів за проектом також можна завантажити в окремому архіві: https://goo.gl/Py2dCQ 

ДОВІДКОВО: конкурс міні-грантів відбувається в рамках реалізації проекту CLEEN (Civil society Local Energy Efficiency Network) – це трирічний проект, що фінансується Європейським Союзом в рамках програми «Європейський інструмент сусідства і партнерства».

Проект спрямований на створення секторного регіонального партнерства між організаціями громадянського суспільства в 4 країнах: Україна, Молдова, Грузія і Вірменія, а також на підвищення потенціалу НГО в сфері енергоефективності.

За детальною інформацією звертайтеся до місцевих координаторів, їх контакти є в керівництві.