На Волині є власні тренери по встановленню сонячних водонагрівачів! – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

На Волині є власні тренери по встановленню сонячних водонагрівачів!

15 липня у Вінницькій області було завершено десятиденну підготовку восьми тренерів по встановленню та використанню сонячних водонагрівачів. Навчання тренерів проводили представники фірми «Solar-Partner Sud», що займається впровадженням сонячних систем в Німеччині, та представники Міжнародної організації «Жінки в Європі за спільне майбутнє» спільно з Національним екологічним центром України.

Під час тренінгу жителі Маневицького району Волинської обл. та Татарбунарського району Одеської обл., а також представники Міської молодіжної громадської організації «Екоклуб» та Татарбунарської районної громадської екологічної організації «Відродження» перейняли досвід спеціалістів по використанню енергії сонця. Учасники тренінгу вже встановили сонячні колектори у власних будинках і тепер будуть навчати цій справі зацікавлених людей.

Проведення перших місцевих тренінгів заплановано у Маневицькому районі у серпні та вересні цього року. Екоклуб просить звертатися зацікавлених прийняти участь у цих тренінгах до Майбороди Оксани за тел. 067 363 62 26.

Захід було організовано в рамках проекту «Увімкни сонце – живи комфортно», що одночасно реалізується в Україні та Грузії за фінансової підтримки Європейського Союзу у партнерстві з міжнародною мережею «Жінки в Європі за спільне майбутнє ” (WECF).

Контакти:
Міська молодіжна громадська
організація «Екоклуб», м. Рівне
Контактна особа: Майборода Оксана
office@ecoclubrivne.org,
ecoclubrivne.org,
тел. 067 360 71 58 та 0362 26 78 91