Оцінка впливу на довкілля у країнах Європи та Канади: підходи та особливості – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Оцінка впливу на довкілля у країнах Європи та Канади: підходи та особливості

Оцінка впливу на довкілля у країнах Європи та Канади: підходи та особливості

Ефективне законодавство ОВД — одна з умов набуття Україною членства в Європейському Союзі. Законодавство ОВД, що відповідає європейським вимогам, важливе для післявоєнної відбудови. Це потрібно, щоб ефективно регулювати вплив процесів відновлення та будівництва об’єктів на довкілля. 

Екоклуб проаналізував українську та іноземні практики щодо законодавства у цій сфері — країн, що здійснюють регулювання ОВД відповідно до вимог Директиви 2011/92/ЄС, Конвенції ЕСПО та Орхуської Конвенції. Врахування світового досвіду використання ОВД може покращити українську процедуру.  

Ознайомитися з дослідженням: 

Оцінка впливу на довкілля у країнах Європи та Канади: підходи та особливості (повне дослідження) (3566 downloads )

Ознайомитися з резюме дослідження: 

Оцінка впливу на довкілля у країнах Європи та Канади: підходи та особливості (резюме дослідження) (2406 downloads )

Ознайомитися з резюме дослідження англійською: 

Environmental impact assessment in Europe and Canada: approaches and peculiarities (4448 downloads )

Посібник виданий у рамках проєкту «Формування структурних змін у вугільних регіонах України», що реалізується у співпраці із  Austausch e.V.  та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ  Федеративної Республіки Німеччини та у рамках проєкту «Закриття циклу: справедливий енергетичний перехід, розроблений містами та регіонами» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО “Екоклуб” і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу та Austausche.V.

Austausch e.V. –  це міжнародна недержавна благодійна організація, яка працює в сфері освіти, демократії, екології, громадських ініціатив та прав людини. Austausche.V. пов’язує між собою людей і організації та зміцнює контакти між різними секторами суспільства.