Природоохоронці запрошують на сплав журналістів та небайдужу молодь – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Природоохоронці запрошують на сплав журналістів та небайдужу молодь

 

На Рівненщині планується сумнівне спорудження малої ГЕС на р. Случ. У результаті цього можуть постраждати об’єкти природно-заповідного фонду та сама річка.

Питання законності будівництва малого ГЕС на р.Случ давно хвилює громадськість області.  Обіцянки голови екологічної комісії Рівненської обласної ради організувати виїзд на місце будівництва весною так і лишилися обіцянками. І справа ніби завмерла на місці.

Ряд молодіжних організацій організовують експедицію р.Случ.  На маршруті – відвідування малої ГЕС в с.Чижівка, огляд гідротехнічних споруд на маршруті – залишки гребель водяних млинів біля сіл Анастасівка та Губків, водозлив біля с.Курчиця, місце планового будівництва малої ГЕС біля с.Губків, кар’єр каолінових глин в с.Більчаки, пам’ятки природи – словянське городище в с.Більчаки, Княжу Гору, Дзвонецьку гору, Губківський замок.

Оглянемо стан споруд, оцінимо в якому стані річка на час експедиції, проведемо опитування місцевих жителів, щодо планового будівництва.

Проведемо роз’яснювальну роботу серед населення сіл Більчаки, Марини, Губків, щодо того як планове будівництво може вплинути на річку і прилеглі території.

Серед організаторів Українська народна молодь, Фонд молодіжних ініціатив «Крила», клуб туристів «Обрій».

Після повернення буде розгорнутий звіт по результатам поїздки. Про місце і час круглого столу буде оголошено пізніше.

Контакти:  Юрій Ткачук  0679158837, tkachuky@ukr.net