Запрошуємо на обговорення Державної економічної програми розвитку розподіленої ВДЕ-генерації – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Запрошуємо на обговорення Державної економічної програми розвитку розподіленої ВДЕ-генерації

Запрошуємо на обговорення Державної економічної програми розвитку розподіленої ВДЕ-генерації

Розвиток малої розподіленої генерації у громадах важливий для прискорення енергетичного переходу від викопного палива до відновлюваної енергетики. Пріоритетну роль у цьому процесі повинні відігравати громадяни, які в наступному році отримають більше можливостей та стимулів для вироблення енергії з відновлюваних джерел. 

Кабмін оприлюднив розпорядження «Про схвалення Концепції Державної цільової економічної програми стимулювання розвитку розподіленої генерації електричної енергії з відновлюваних джерел енергії на період до 2030 року». Документ повинен сприяти створенню середовища у громадах для розвитку відновлюваної енергетики, щоб покривати власне споживання. 

Запрошуємо на подію, під час якої: 

 - зберемо коментарі до Програми від учасників, які передамо до Міністерства енергетики України; 

– обговоримо мету Програми та основних стейкхолдерів; 

– розкажемо про шляхи запровадження механізмів державної підтримки (відшкодування відсотків суми кредиту, постачання обладнання в рамках міжнародної технічної допомоги тощо). 

Коли? 13 листопада, 15.00 год. 

Де? Платформа MS Teams. 

Реєстрація: https://forms.office.com/e/LkFTDGYp5h

Для кого? Представників органів місцевої влади, комунальних установ, а також експертів, журналістів. 

Спікер: Владислав Максаков, експерт з питань енергетики. 

Модераторка: Ольга Савченко, партнерка юридичної компанії «Альтело». 

До зустрічі! 

Подія проводиться у межах проєктів «Закриття циклу: справедливий енергетичний перехід, розроблений містами та регіонами» за фінансової підтримки Європейського Союзу та «Еконет. Посилення транснаціональної мережі НУО для захисту клімату та захисту довкілля», що фінансується Austausch e.V.  Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО “Екоклуб” і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу та Austausch e.V.