Більше 250 громад України зобов’язалися скоротити викиди парникових газів та зменшити енергоспоживання як підписати ініціативи Європейської Комісії “Угоди мерів”.
Екоклуб дослідив амбітність більше 150 кліматичних планів дій цих громад зі скорочення викидів, а також їхню роль під час реалізації Другого Національно визначеного внеску України у Паризьку угоду.
Становище громад радикально змінилося внаслідок війни, тож автори дослідження сподіваються: суттєва частина отриманих даних та висновків може бути використана під час планування кліматичних дій громад у післявоєнній відбудові.
Ознайомитися з дослідженням:
Дослідження “Амбітність Планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату українських громад” (2837 downloads )Ознайомитися з резюме дослідження:
Резюме дослідження “Амбітність Планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату українських громад” (3089 downloads )Ознайомитися з додатками дослідження:
Додатки до дослідження “Амбітність Планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату українських громад” (3081 downloads )Публікація видана в рамках проєкту «Запровадження діалогу ЦОВ та ОМС у питаннях скорочення викидів», який виконується в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.
Думки, висновки чи рекомендації належать авторам/авторкам цього документу і не обов’язково відображають погляди Уряду Швеції. Відповідальність за зміст документу несе виключно ГО «Екоклуб».