Євроінтеграційні реформи у сфері довкілля: Рівненщина та Волинь – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Євроінтеграційні реформи у сфері довкілля: Рівненщина та Волинь

Запрошуємо Вас взяти участь в круглому столі «Імплементація екологічної складової Угоди про асоціацію: регіональний вимір (Волинська та Рівненська області)».

Круглий стіл відбудеться 31 січня 2018 року з 12:00 до 16:00 у конференц-залі готелю Optima за адресою: м. Рівне, вул. Словацького, 9. Захід розрахований на учасників з Волинської та Рівненської областей. Для участі у заході, будь ласка, заповніть до 26 січня 2018 року (включно) форму.

Під час круглого столу разом з’ясуємо роль місцевих органів влади у процесі імплементації екологічної складової Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також обговоримо:

— основні виклики, які стоять перед регіонами у процесі імплементації екологічної складової Угоди про асоціацію,

— вплив прийнятих нормативно-правових актів, їх проектів чи прогнозованих реформ на регіони в екологічній сфері,

— можливі шляхи й механізми посилення ролі регіонів в євроінтеграційних процесах,

— що уже зараз може робити місцева влада для виконання Угоди про асоціацію,

— заходи регіональної екологічної політики: сучасний стан, проблеми та шляхи розв’язання,

— повноваження органів місцевого самоврядування у сфері поводження з побутовими відходами.

Під час заходу буде презентовано аналітичний документ «Регіональний контекст виконання екологічної складової Угоди про асоціацію між Україною та ЄС: основні висновки».

Спікерами круглого столу будуть: Зоряна Козак, Ресурсно-аналітичний центр “Суспільство і довкілля”, Андрій Мартинюк, Екоклуб (Рівне), Сергій Пінчук, Рада реформ Рівного, Оксана Тарабанюк, Луцька міська рада, представник Рівненської міської ради.

 

Організатор круглого столу — Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля».

За додатковою інформацією звертайтеся до старшого аналітика Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля» Зоряни Козак (zoryana.kozak@rac.org.ua , +380 32 242 22 84, +380 95 898 67 26).

Захід проводиться в рамках проекту «Просування реформ в регіони», що впроваджується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою» за сприяння Європейського Союзу.

Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу.