Екоклуб перевірив утеплення 27-ої школи у Рівному – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Екоклуб перевірив утеплення 27-ої школи у Рівному

Енергоефективність – один із головних напрямків діяльності Екоклубу, бо вона напряму веде до скорочення викидів парникових газів та поліпшення якості життя людей.

Ми слідкуємо за тим, як місто працює над підвищенням енергоефективності, особливо, у бюджетних закладах – садочках, лікарнях, школах. Адже вони утримуються із наших податків.

На жаль, часто існують підстави не до кінця довіряти заявам про якісні роботи з енергоефективності. Так, під час утеплення міської лікарні у 2015 році роботи проводилися з порушенням відразу кількох будівельних норм (роботи при температурах нижче 0 і утеплення громадського закладу пінопластом). Та міська влада проблем тоді не побачила: http://www.rivne1.tv/Info/?id=57122

Учора Екоклуб відвідав 27-му школу, котра була утеплена за кредитні 11 мільйонів, надані фінансовою корпорацією НЕФКО. Раніше ми говорили про порушення, виявлені у процесі утеплення цієї школи – замокання мінеральної вати.

Тому вирішили перевірити, чи було враховані та усунені ці помилки виконавцями робіт та наскільки якісним є утеплення.

На наше приємне здивування, все виявилося добре. Деталі – у сюжеті Четверта влада. Сподіваємося, що і надалі проблем із експлуатацією утеплення не виникне, учням та вчителям буде тепліше, а місту – економніше.

На черзі – 18-та школа!

Рейтинг рівненських шкіл за рівнем енергоспоживання: goo.gl/LhoovN