Екоклуб запрошує на тренінг з аналізу Планів дій сталого енергетичного розвитку – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Екоклуб запрошує на тренінг з аналізу Планів дій сталого енергетичного розвитку

12-13 жовтня у смт. Славське ГО “Екоклуб” проводить тренінг з аналізу Планів дій сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР)

ПДСЕР – це ініціатива Угоди мерів, та єдиний зобов’язуючий комплексний документ зі скорочення викидів та підвищення енергоефективності міста. Наявність ПДСЕР у міста є перепусткою до багатьох можливостей грантового фінансування енергоефективності. Однак, якість цих планів може бути дуже різною, як і мотивація міської влади їх виконувати.

Екоклуб розробляє методику з аналізу якості ПДСЕР, яка буде розглянута і вдосконалена на тренінгу. Ми прагнемо, щоб за цією методикою будь-яка організація змогла об’єктивно оцінити якість плану дій та вимагати його поліпшення, якщо будуть виявлені недоліки.

На тренінгу звучатимуть наступні теми:

  • Угода мерів, енергоменеджмент і що таке ПДСЕР
  • Кращі практики розробки аналітичних документів
  • Аналіз видатків місцевих бюджетів на енергоефективність
  • Комунікація результатів аналітики для ЗМІ
  • Розгляд і вдосконалення методики аналізу ПДСЕР.

Завдяки участі у тренінгу Ви зможете краще розуміти, що означає енергоефективність для міста та як її оцінюють, як фінансуються заходи з енергоефективності і як за цим слідкувати; встановите партнерські контакти з організаціями, які працюють у сфері енергоефективності; навчитеся готувати та просувати аналітичні документи.

Для реєстрації на тренінг потрібно до 25.09 включно заповнити анкету: https://goo.gl/forms/3F0XDuqL7yDgYKbe2

Кількість місць обмежена!  Відібраних учасників і учасниць ми повідомимо 1 жовтня. Основним критерієм відбору є перспективи виконання учасниками і учасницями аналізу ПДСЕР у своїх містах. Відшкодовується вартість проїзду громадським транспорт, проживання та харчування. Тренінг розпочнеться о 10:00 у четвер і завершиться о 19:00 у п’ятницю. Програма заходу буде надіслана відібраним учасникам / учасницям разом з логістичними подробицями.

Якщо Ви не плануєте брати участь у тренінгу, але вам цікаво ознайомитися, або долучитися до коментування методики аналізу ПДСЕР – звертайтеся на адресу:
sakaliyk[at]ecoclubrivne.org  (Дмитро Сакалюк)

Більше про проект http://ecoclubrivne.org/sustainable-energy-action-plan/

Проект «Участь громадськості у планах дій сталого енергетичного розвитку» реалізується «ГО Екоклуб» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Захід відбудеться за фінансової підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні.

EEF logo200px-Heinrich_Boell_Foundation_in_Ukraine