Запрошуємо на подію “Підвищуємо сталість водопостачання у громадах завдяки сонячним елекростанціям” – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Запрошуємо на подію “Підвищуємо сталість водопостачання у громадах завдяки сонячним елекростанціям”

Запрошуємо на подію “Підвищуємо сталість водопостачання у громадах завдяки сонячним елекростанціям”

Енергетична інфраструктура України страждає внаслідок постійних російських атак, що загрожує роботі критично важливих комунальних служб, зокрема водопостачання. Для пошуку шляхів вирішення проблеми цієї проблеми Екоклуб за підтримки Oxfam впровадив пілотний проєкт зі встановлення сонячних електростанцій (СЕС) для систем водопостачання у постраждалих від війни регіонах. 

У межах проєкту підготували 10 техніко-економічних обґрунтувань та спільно з громадами встановили три сонячні електростанції у Сумах, Миргороді, Білгород-Дністровському. Висновки у технічній документації свідчать: СЕС можуть суттєво підвищити надійність водопостачання та водовідведення під час атак на енергетичну інфраструктуру, а ще окуповуються за 5-10 років.

Запрошуємо на подію “Підвищуємо сталість водопостачання у громадах завдяки сонячним елекростанціям”, під час якої представимо:

– перший досвід громад за результатами встановлення СЕС для водоканалів;

⁠- середні показники вартості, технічні характеристики та гуманітарні переваги;

– ⁠фінансові інструменти потрібні українським громадам для прискорення впровадження ВДЕ.

Також поговоримо про політичні рекомендації та регуляторні вдосконалення, надамо рекомендації щодо вдосконалення нормативно-правової бази для поширення таких проєктів. 

Коли? 26 червня, о 14:00.
Де? Онлайн та офлайн (місто Київ).

Реєстрація: https://forms.office.com/e/RLRyyW6iWy

Деталі про подію та покликання на онлайн-перегляд надішлемо всім зареєстрованим учасникам.

До зустрічі!