Тендер: встановлення комплексу сонячної електростанції «під ключ» – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Тендер: встановлення комплексу сонячної електростанції «під ключ»

Тендер: встановлення комплексу сонячної електростанції «під ключ»

Громадська організація «Екоклуб» оголошує відкритий тендер на встановлення сонячної електростанції для Кременчуцької міської лікарні.

Початок подання конкурсних пропозицій: 17 липня 2023 року.

Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій: 17 год. 00 хв.  28.07.2023р.  

Очікувана потужність сонячної електростанції – від 40 кВт.

Місце виконання робіт: м. Кременчук, Полтавська область, вул. Лікаря Бончука, 7» (черга будівництва 2 Пусковий комплекс). 

Початок робіт: не пізніше ніж 15 днів після підписання контракту або 15 серпня 2023 року. 

Закінчення робіт: не пізніше 1 вересня 2023 року. 

Процедура відбору: відкритий конкурс. Вартість буде розрахована згідно тендерної пропозицій підрядників (з урахуванням усіх податків, зборів та обов’язкових платежів).

Деталі тендеру:

Tender for installation solar power plant in Kremenchuk (987 downloads )

Для додаткових запитань звертайтесь:
Дмитро Сакалюк, sakaliyk@ecoclubrivne.org
+380673634110

Оцінка конкурсних пропозицій проводиться тендерним комітетом організатора на основі критеріїв, зазначених у цій конкурсній документації. Тендерний комітет має право уточнювати в учасника інформацію, подану ним у складі конкурсної пропозиції. 

На підставі оцінки усіх конкурсних пропозицій визначається найбільш економічно вигідна. Найбільш економічно вигідною пропозицією буде вважатися пропозиція, яка отримала найвищу сумарну оцінку по усіх критеріях. При цьому така пропозиція має отримати не менше 60 балів. 

У разі відхилення конкурсної пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, організатор розглядає наступну конкурсну пропозицію у списку пропозицій, розташованих за результатами їх оцінки, починаючи з найкращої, у порядку та строки, визначені вище. 

Організатор має право звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій, фізичних осіб відповідно до їх компетенції.  

У разі отримання достовірної інформації про невідповідність переможця процедури закупівлі вимогам кваліфікаційних критеріїв, підставам, визначеним у п.4 розділу ІІІ, або факту зазначення у конкурсній пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою при визначенні результатів процедури відбору, організатор відхиляє конкурсну пропозицію такого учасника. 

За результатами розгляду тендерного комітету організатора складається протокол розгляду усіх конкурсних пропозицій.  

За результатами розгляду конкурсних пропозицій організатор визначає переможця процедури конкурсного відбору. Результати конкурсного відбору є остаточними та оскарженню не підлягають.