Тендер: шукаємо розробників техніко-економічних обґрунтувань на будівництво сонячних електростанцій для водоканалів  – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Тендер: шукаємо розробників техніко-економічних обґрунтувань на будівництво сонячних електростанцій для водоканалів 

Тендер: шукаємо розробників техніко-економічних обґрунтувань на будівництво сонячних електростанцій для водоканалів 

Початок подання конкурсних пропозицій: 23 серпня 2023 року. 

Кінцевий термін: до 18 год. 00 хв.  03 вересня 2023 року. 

Термін виконання робіт: 40 днів з моменту підписання угоди із Замовником. 

Документи надсилайте на пошту: competition@ecoclubrivne.org з темою листа «Тендер ТЕО № об’єкту та Назва учасника».

Для додаткових запитань звертайтесь: 
Дмитро Сакалюк, sakaliyk@ecoclubrivne.org 
+380673634110 

Пропозиція повинна враховувати технічне завдання на розробку техніко-економічного обґрунтування будівництва сонячної електростанції для водоканалів.

Технічне завдання за цим посиланням.

Шаблон для пропозицій:

Загальні вимоги та умови: 

1. Техніко-економічне обґрунтування має бути розроблене українською мовою, згідно з технічним завданням Замовника. 

2. Виконання всіх заходів зі створення техніко-економічного обґрунтування має бути завершено протягом 40 днів з моменту підписання угоди із замовником. 

Перелік об’єктів: 

№ Назва об’єкту  Громада та область розташування 
Комунальне підприємство “Богуславводоканал”Богуславська міська громада, Київська  область 
Комунальне підприємство “Чигирин”, Чигиринської міської громадиЧигиринська міська територіальна громада, Черкаська область 
Комунальне підприємство «Кам’янка-Водоканал» Кам’янська міська територіальна громадаКам’янська міська територіальна громада, Черкаська область

Учасник тендеру може подаватися на виконання робіт по декількох об’єктах, у такому разі тендерний комітет оцінюватиме організаційну та кваліфікаційну  спроможність виконання робіт по декількох об’єктах.   

Визначення переможця тендеру відбудеться тендерним комітетом після оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно критеріїв наведених нижче. 

Результати тендеру організатор повідомить учасникам електронною поштою протягом трьох робочих днів від часу прийняття рішення про визначення переможців. 

Тендерні пропозиції повинні бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до кінцевого завершення надання послуг. 

Тендерні пропозиції мають містити: 

  • цінову пропозицію та терміни виконання завдання;  
  • документи, які підтверджують повноваження особи на підписання тендерної пропозиції, якщо підписантом тендерної пропозиціє є не керівник учасника; 
  • юридичні організаційні документи; 
  • лист в довільній формі, за підписом уповноваженої особи Учасника та завірений печаткою (за наявності), в якому зазначається інформація про наявність працівників відповідної кваліфікації (не менше двох), які мають необхідні знання (надати копії кваліфікаційних сертифікатів інженерів-проектувальників. також додаються скан-копії їх сертифікатів та резюме; 
  • Інформаційну довідку про будівництво СЕС у 2020-2023 роках, яка має містити інформацію про потужність, терміни реалізації, посилання на інфоматеріали за наявності. 
  • лист в довільній формі про розробку ТЕО протягом 2018-2023 року в сфері ЖКГ (на підтвердження  може надаватися копії договорів та актів  на виконаних схожих робіт, рекомендації від попередніх Замовників). 

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та в електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу ГО «Екоклуб» competition@ecoclubrivne.org з темою листа «Тендер ТЕО № об’єкту  та Назва учасника» до 18 год. 00 хв.  03.09.2023 року. Усі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, розгляду не підлягатимуть. 

Оцінка конкурсних пропозицій, що надійшли, розпочинається на наступний робочий день після завершення кінцевого терміну їх подання. Строк розгляду конкурсних пропозицій – 3 (три) робочих днів з дня початку їх розгляду. 

Додаткові застереження 

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення. 

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру), надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері), за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами, або відмові усім учасникам. 

Учасник тендеру розуміє та приймає  те, що всі супутні витрати на підготовку пропозицій для участі у цьому тендері, покладаються виключно на Учасника, та не можуть бути відшкодовані ГО “Екоклуб”. 

У разі не отримання достатньої кількості пропозицій від Учасників, ГО “Екоклуб” залишає за собою право на продовження тендеру. А також задля забезпечення достатньої кількості учасників Організатор може провести прямі перемовини з потенційними Учасниками. Повідомлення про продовження тендеру буде розміщено на сайті організації. 

№ Критерій оцінки Максимальна кількість балів 
Запропонувана варітсть робіт Цим критерієм враховується вартість конкурсної пропозиції. Кількість балів присвоюється обернено пропорційно до запропонованої у конкурсній пропозиції ціні, розробка ТЕО з найменшою ціною отримує найбільшу кількість балів, розробка ТЕО з найбільшою ціною найменшу кількість балів. (максимум 50 балів). 50 
Якість конкурсної пропозиції та дотримання технічних вимог:  працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід (15 балів);  документально підтвердження досвіду виконання аналогічного договору (7 балів); наявність аналітика/досвід роботи з аналітичними даними (7 балів); рекомендації від попередніх замовників, від ОМС буде цінитися вище (6 балів);  розробка ТЕО для водопостачального підприємства (15 балів). 50 
  Загальна кількість 100