Тендер: надання послуг з дизайну – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Тендер: надання послуг з дизайну

Тендер: надання послуг з дизайну

Громадська організація «Екоклуб» оголошує тендер на послуги з дизайну  у м.Рівне на проєкт «Відновлювальна енергетика для стійкої України», що фінансується GIZ на замовлення Уряду Федеративної Республіки Німеччина. 

 Основною метою проєкту є надання допомоги українським громадам у створенні децентралізованих систем відновлюваної енергії для власного виробництва та споживання. Ці системи впроваджуватимуться в різних громадських будівлях (школах, лікарнях, дитячих садках, будинках для людей похилого віку), а також на об’єктах критичної інфраструктури (підприємствах водо- та теплопостачання).    

Дата оголошення про тендеру: 2 лютого 2024 року 

Термін подання тендерних пропозицій: до 9 лютого 2024 року 

Щоб взяти участь в тендері, будь ласка, надішліть  лист на адресу competition@ecoclubrivne.org із приміткою «Тендерна пропозиція на надання послуг з дизайну», додаючи наступну інформацію: 

  • Комерційну пропозицію за формою, що додається за покликанням з підписом та мокрою печаткою (якщо печатка використовується) у форматі PDF. Комерційна пропозиція повинна включати всі супутні та додаткові витрати.  
     
  • Реєстраційні документи учасника тендеру (або лист в довільній формі з посиланням на дані відкритих реєстрів, або витяг, сформований за допомогою телекомунікаційних систем) 
Для учасників фізичних осіб-підприємців: 

1. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР).
2. Витяг з реєстру платників Єдиного податку чи Витяг з реєстру платників ПДВ (у разі якщо є платником ПДВ).                                                                                                 
Для учасників юридичних осіб: 
1. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР). 
2. Витяг з реєстру платників ПДВ (у разі якщо переможець є платником ПДВ), або інформацію в довільній формі про те, що переможець не є платником ПДВ.  
Для об’єднання учасників: 
1. Документ про створення такого об’єднання;       
2. Лист із зазначенням інформації щодо уповноваженого представника об’єднання учасників;   
3. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР). 
4. Витяг з реєстру платників ПДВ (у разі якщо переможець є платником ПДВ), або інформацію в довільній формі про те, що переможець не є платником ПДВ.                                         
  • Резюме. 
  • Документи, які підтверджують повноваження особи на підписання тендерної пропозиції, якщо підписантом тендерної пропозиціє є не керівник учасника. 

Деталізація послуг, які надає Учасник: 

– Створення дизайнів у межах проєкту згідно з наданим Замовником технічним завданням (картинки для дописів, інфографіки, обкладинки події, обкладинки статей на сайті); 

– Дизайн та верстка публікацій, брошур, презентацій. 

– Термін надання дизайнерських послуг з 16 лютого 2024 року по 30 листопада 2024 року. 

Вимоги до кваліфікації Учасника: 

– Досвід надання дизайнерських послуг від 2-х років. 

– Наявність портфоліо. 

– Знання сучасних технологій та трендів в галузі дизайну. 

– Вміння працювати з графічними редакторами, такими як Photoshop, Illustrator, тощо. 

– Навички роботи зі стеком дизайн-інструментів та фреймворками (наприклад, Figma, Adobe XD, Bootstrap). 

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій: 

– Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення; 

– Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення; 

– Прийнятна вартість послуг. 

Тендерні процедури 

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення. 

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг. 

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані до 23:59 9 лютого 2024 року у електронному, форматі PDF з поміткою «Тендерна пропозиція на надання юридичних послуг»  на адресу: competition@ecoclubrivne.org. 

Оцінка конкурсних пропозицій, що надійшли, розпочинається на наступний робочий день після завершення кінцевого терміну їх подання. Строк розгляду конкурсних пропозицій – 3 (три) робочих днів з дня початку їх розгляду.  

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана Учаснику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну за умови потрібної кваліфікації постачальника.  

Результати тендеру організатор повідомить учасникам електронною поштою протягом трьох робочих днів від часу прийняття рішення про визначення переможців.         

Перелік необхідних документів, які має надати Переможець тендеру:  
Для учасників фізичних осіб-підприємців:                                                                                        
– Витяг з реєстру платників ПДВ (у разі якщо переможець є платником ПДВ), або інформацію в довільній формі про те, що переможець не є платником ПДВ. 
Для учасників юридичних осіб: 
– Сканована копія статуту Учасника (в останній редакції) або іншого установчого документу Учасника (за наявності) у форматі pdf ; 
– Документи, що підтверджують наявність права підписання договору, зокрема, але не обмежуючись: протокол загальних зборів учасників; наказ про призначення; довіреність або інший документ з урахуванням вимог статті 44 ЗУ “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю” або статті 70 Закону України «Про акціонерні товариства» у форматі pdf; 
                                                                                                          
Для об’єднання учасників : 
–  Сканована копія статуту Учасника (в останній редакції) або іншого установчого документу Учасника (за наявності) у форматі pdf ; 
– Документи, що підтверджують наявність права підписання договору, зокрема, але не обмежуючись: протокол загальних зборів учасників; наказ про призначення; довіреність або інший документ з урахуванням вимог статті 44 ЗУ “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю” або статті 70 Закону України «Про акціонерні товариства» у форматі pdf; 
– Витяг з реєстру платників ПДВ (у разі якщо переможець є платником ПДВ), або інформацію в довільній формі про те, що переможець не є платником ПДВ.                                                                                                                                                                                                                                   

Заувага: 

Розрахунки за надані послуги будуть проводитися шляхом безготівкового перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця після прийняття наданих послуг Замовником на підставі щомісячного підписання акту наданих послуг.  

Додаткові застереження: 

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.  

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру), надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері), за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами, або відмові усім учасникам.  

Учасник тендеру розуміє та приймає  те, що всі супутні витрати на підготовку пропозицій для участі у цьому тендері, покладаються виключно на Учасника, та не можуть бути відшкодовані ГО «Екоклуб».  

У разі не отримання достатньої кількості пропозицій від Учасників, ГО «Екоклуб» залишає за собою право на продовження тендеру. А також задля забезпечення достатньої кількості учасників Організатор може провести прямі перемовини з потенційними Учасниками. Повідомлення про продовження тендеру буде розміщено на сайті організації.  

№  Критерій оцінки  Максимальна кількість балів  
1  Освіта / навчання  20 
2  Загальний професійний досвід  (приклади робіт, портфоліо)30 
3. Цінова пропозиція 50 
   Загальна кількість  100  

Контакти для додаткової інформації: +38 067 363 6226, Оксана Грищук, координаторка проектів; +380687589889 Юлія Гузій, пресофіцерка.