Тренінг з енергоменеджменту в лікарнях у Дніпрі та Одесі – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Тренінг з енергоменеджменту в лікарнях у Дніпрі та Одесі

В Україні налічується 1,7 тис. лікарень  та 10,2 тис. амбулаторно-поліклінічних закладів, більшість із них потребують енергомодернізації.  За утримання медичних закладів відповідають переважно місцеві органи влади. З ростом цін на енергоресурси, утримання бюджетних установ дорожчає і потребує більше коштів з бюджетів.

Ефективне планування та здійснення заходів з енергоефективності потребує фахівців – енергоменеджерів, яких в Україні не вистачає.

ГО “Екоклуб” спільно з GIZ запрошує представників (-ць) органів місцевого самоврядування міст, які дотичні до тепло- та електропостачання медичних закладів, а також енергоменеджерів(-ок), котрі працюють у міських медичних закладах Запорізької, Миколаївської, Херсонської, Одеської та Кіровоградської областей на чотириденний тренінг  “Енергоменеджмент в лікарнях”, аби  підвищити їхні знання про технічні особливості енергоменеджменту.

Захід  відбудеться 10-13 березня в м. Дніпро та 23-26 березня в м. Одеса.  

Під час навчання Ви дізнаєтеся про:

  • теорію енергоменеджменту лікарень;
  • технічні знання про будівлі і обладнання;
  • пошук фінансування на енергоефективні заходи.

Участь у тренінгу безкоштовна. 

Всіх учасників на період проведення тренінгу буде забезпечено харчуванням, а витрачені на доїзд до місця проведення заходу кошти та проживання у готелі немісцевим  учасникам будуть компенсовані.

Тренінг «Енергоменеджмент в лікарнях» відбуватиметься за підтримки GIZ в рамках проекту «Енергоефективність в муніципалітетах ІІ».

Анкета реєстрації: https://cutt.ly/4rGPjEV 

Заявки на тренінг у м. Дніпро приймаються до 27 лютого, у м. Одеса – 6 березня.

Якщо у Вас виникнуть питання, звертайтеся:

Сакалюк Дмитро, представник ГО  «Екоклуб»,
Моб. +380673634110,
sakaliyk@ecoclubrivne.org