У Рівному знову хочуть рубати дерева!!! – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

У Рівному знову хочуть рубати дерева!!!

Колись місто Рівне називали містом весни та квітів через велику кількість зелені. Зараз кількість дерев у місті постійно зменшується, натомість зростає кількість автомобілів.

Як нам стало відомо, ПРИВАТНА ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦIЙНА ФIРМА “ТЕРЕН найближчими днями планує вирубати дерева за адресою Відінська, 37 для спорудження бару. Ці дерева ростуть поряд зі стінами гуртожитку та є окрасою цього куточка міста.

Нас турбує ситуація коли для необхідності приватної забудови винищуються зелені насадження міста. В решті решт, наявність зелених насаджень у місті гарантується Законом України “Про благоустрій населених пунктів” та Статтею 50 Конституції України “Кожен має право на безпечне для життя і здоров\\\’я довкілля”. Без дерев у місті про безпечне довкілля не може бути й мови.

Згідно пункту 4 Постанови Кабінету міністрів України від 1 серпня 2006 р. N 1045 “Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах ” :
“До складу комісії включаються представники заявника, власника земельної ділянки (користувача), компетентного органу, а також інших заінтересованих організацій. ” Проте, ні люди, які проживають в гуртожитку, ні його керівництво не було проінформовано про намір знищити дерева!

Громадська організація “Екоклуб” виступає категорично проти вирубування дерев у місті взагалі, та по вулиці Відінська, 37 зокрема і закликаємо Вас зупинити вирубку дерев!