Як працювати з ОСББ та програмою “Енергодім”: вебінари для підрядників – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Як працювати з ОСББ та програмою “Енергодім”: вебінари для підрядників

Як працювати з ОСББ та програмою “Енергодім”: вебінари для підрядників

ГО “Екоклуб” запрошує підрядників (енергоаудиторів/-ок, проектувальників/-иць, будівельників) на вебінари про можливості співпраці з ОСББ у рамках програми “Енергодім”. 

Знання, здобуті під час вебінарів, допоможуть покращити взаємодію підрядників  із ОСББ та пришвидшити процеси підготовки документації та технічної реалізації спільних проєктів за підтримки “Енергодому”. 

Теми:

Вебінар 1. Програма “Енергодім” та її вимоги. Загальні принципи роботи, можливості для підрядників, вимоги до документації та організацій.
Вебінар 2. ОСББ і особливості роботи з ними. Договірні зобов’язання, комунікація, формати співпраці.
Вебінар 3. Енергоаудити для ОСББ. Особливості проведення, вимоги програми “Енергодім”, програмне забезпечення для автоматизації процесів.

Реєстрація на вебінари до 25 жовтня включно: https://forms.gle/ZbdsJRbNLNfoYZhC8 
Участь безкоштовна.
Вебінари відбудуться на платформі Zoom.

Контакти:
Наталія Литвин, координаторка проєктів Екоклубу,
ел. адреса: n.lytvyn@ecoclubrivne.org

Серія вебінарів відбувається у рамках проєкту “Підвищення ефективності споживання енергії у ОСББ”, що реалізовує Екоклуб за підтримки Посольством Франції в Україні регіональної мережі коаліції «Реанімаційний пакет реформ» (РПР), а також у рамках проекту «Зміцнення мережі ГО “Ekonet” за підтримки “Хліба для Світу”.