Тендер: будівництво сонячної електростанції для водоканалу Cумах – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Тендер: будівництво сонячної електростанції для водоканалу Cумах

Тендер: будівництво сонячної електростанції для водоканалу Cумах

Громадська організація «Екоклуб» оголошує відкритий тендер на встановлення сонячної електростанції для водоканалу у місті Суми.

Початок подання конкурсних пропозицій: 16 лютого 2024 року. 

Кінцевий термін:  до 12 год. 00 хв.  27 лютого 2024 року. 

Очікувана потужність сонячної електростанції – від 40 кВт. 

Місце виконання робіт: м. Суми Сумської області, вул. Охтирська.

Ціна пропозиції: Ціна 5 640 тис грн включає всі витрати на сплату податків та зборів, що сплачуються або мають бути сплачені згідно з чинним законодавством України на транспортування, навантаження, монтаж та пусконалагоджувальні роботи, сплату митних тарифів, акцизний податок і усі інші витрати, згідно чинного законодавства України.

Оплата робіт зі встановлення СЕС буде розділена двома платежами:
– 50% вартості буде виплачено до початку робіт,
– 50% від загального бюджету буде виплачено після завершення монтажу і затвердження роботи муніципалітетом та Екоклубом.

Учасник відповідає за одержання всіх необхідних дозволів, сертифікатів на предмет закупівлі, та самостійно несе всі витрати на отримання таких документів.  Ціна пропозиції є незміною та учасники тендеру не можуть її в майбутньому корегувати.

Початок робіт: не пізніше ніж через 5 днів після підписання договору. 

Початок будівельних робіт одразу після проходження експертизи і отримання дозволу на будівництво, але не пізніше ніж через 7 днів після його отримання. 

Закінчення виконання робіт: не пізніше 1 травня 2024 року. 

Процедура відбору: відкритий конкурс. 

Тендерна пропозиція подається шляхом надсилання листа на адресу competition@ecoclubrivne.org із приміткою «Тендерна пропозиція на встановлення комплексу сонячної електростанції «під ключ» у Cумах», який містить відскановані документи у форматі PDF з подальшим підтвердженням у паперовому вигляді на поштову адресу організатора рекомендованим листом: 33014, м. Рівне, вул. Степана Бандери, 41, офіс 95.

Деталі тендеру 

Посилання на Тендерну документацію.

Даний тендер проводиться на розробку проектно-кошторисної документації з проходженням експертизи, будівельно-монтажні та пуско-налагоджувані роботи для будівництва сонячної електростанції на території КП“Міськводоканал” для власного споживання підприємством. Наразі ми очікуємо пропозиції з приводу основних параметрів обладнання, що буде використовуватися в рамках цього проекту згідно оголошених сум та технічних параметрів КП“Міськводоканал”.

На даному етапі очікуємо від учасників тендеру наступне:  

Ваші пропозиції стосовно загальної потужності фотомодулів, які враховують особливості роботи КП“Міськводоканал”.

2.     Загальну потужність інверторів. 

3.     Загальну ємність акумуляторів, врахувавши, що вони повинні забезпечити основне обладнання на півгодини ефективної та стабільної роботи  насосного обладнання. 

4.     Основні технологічні рішення: очікуємо, що ви висловите свої пропозиції з інших технологічних рішень, які можуть покращити функціональність та продуктивність станції відповідно до вимог комунального підприємства, наприклад частотного регулятора для конкретного насосного обладнання. 

5.     Опори та огорожа: окрім технічних рішень, будь ласка, надайте пропозиції з опор та огорожі для надземної станції, враховуючи вимоги безпеки та естетичний аспект, а також уникаючи затінень. 

6.     Забезпечити сертифікати відповідності, які підтверджують відповідність обраного обладнання та технічних рішень стандартам України, а також потенційні гарантійні зобов’язання. 

7.   Зазначте будь-які додаткові умови або гарантії, які ви пропонуєте у відносинах з виконанням проекту. 

Звертаємо вашу увагу, що подання пропозицій повинно містити вичерпні технічні обгрунтування прийнятих технічних рішень. Серйозне вивчення та обговорення вашої пропозиції буде проведено для обрання найбільш відповідального та ефективного виконавця.  

Критерії оцінювання: 

Критерії оцінки тендерних пропозицій  Загальна максимальна кількість балів оцінки тендерної пропозиції — 100 балів
1. Технічна пропозиція. Максимальна кількість балів – 60.  
1.1 Потужність СЕС. Кількість балів присвоюється обернено пропорційно до запропонованої у конкурсній пропозиції потужності, СЕС найбільшої потужності отримує найбільшу кількість балів, СЕС з найменшою потужністю найменшу кількість балів. (максимум 50 балів).  
1.2 Ємність АКБ. Кількість балів присвоюється обернено пропорційно до запропонованої у конкурсній пропозиції ємності, АКБ найбільшої ємності отримує найбільшу кількість балів, АКБ з найменшою ємністю найменшу кількість балів. (максимум 10 балів).   

2. Якість тендерної пропозиції.   Максимальна кількість балів – 40. 
 2.1 Конкурсна пропозиція, містить усю необхідну інформацію щодо пропонованих технічних ріщень та відповідності кваліфікаційним критеріям, нараховується -15 балів.    
2.2. Інші бали (максимум – 25) можуть бути нараховані за додаткові (порівняно з іншими конкурсними пропозиціями) переваги, а саме: довший гарантійний термін в порівнянні з іншими пропозиціями максимум – 5 балів); пропозиція у своєму складі включає обладнання, товари і матеріали з більш високими характеристиками і якістю (максимум – 10 балів); учасник конкурсного відбору має більший досвід виконання аналогічних договорів (максимум – 5 балів); учасник має персонал більш високої кваліфікації та кращу матеріально-технічну базу, що можуть бути використані для виконання договору (максимум – 5 балів). 

Усі учасники тендеру зобов’язуються дотримуватися Кодексу поведінки Oxfam.

ТЕО для відповідного водоканалу надаємо за запитом.

Щодо адмінстративних питань звертайтеся:
Олена Кондратюк, координаторка проєктів
kondratyuk@ecoclubrivne.org,
+380966975125

Щодо технічних питань:
Дмитро Сакалюк, експерт
sakaliyk@ecoclubrivne.org,
+380673634110.

Чекаємо на ваші пропозиції!