Реєстрація на курс «Жіноче лідерство у розвитку енергетичного потенціалу ОТГ» – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Реєстрація на курс «Жіноче лідерство у розвитку енергетичного потенціалу ОТГ»

Реєстрація на курс «Жіноче лідерство у розвитку енергетичного потенціалу ОТГ»

Онлайн-курс «Жіноче лідерство у розвитку енергетичного потенціалу ОТГ» стартує у відеоформаті для дистанційного навчання. Учасниці та учасники курсу зможуть отримати компетенції, навички та практичні інструменти для розробки та втілення програм кліматичної модернізації інфраструктури на місцевому рівні.

Окрема увага у матеріалах курсу зосереджена на підвищенні спроможності та посиленні ролі жінок у процесах енергетичної трансформації, зокрема у рамках розробки та втілення Планів сталого енергетичного розвитку та клімату (ПДСЕРК) для об’єднаних територіальних громад.

Програма навчання передбачає три основні модулі:

Модуль 1. Відновлювана енергетика та енергоефективність як інструменти сталого розвитку ОТГ

Модуль 2. Міжнародні та національні донори. Фандрайзінг

Модуль 3. Захист прав споживачів у сферах енергетики та комунальних послуг

Учасники(-ці) отримають 30 цікавих лекцій та низку тестових завдань, які допоможуть перевірити отримані знання. Автори курсу врахували актуальні теми до кожного модулю та надали практичні аспекти у матеріалах.

Курс доступний для зареєстрованих учасників на платформі Prometheus.

Реєстрація: https://cutt.ly/lYN5UT9

Успішне проходження курсу передбачає отримання сертифікату про підвищення кваліфікації.

Проєкт ініційований та впроваджується ГО “Експертний центр з питань безпеки – Україна” за підтримки USAID Проєкт Енергетичної Безпеки.