Міжнародний проект «Молодь та ГО: назустріч сталому розвитку» реалізується в Україні у партнерстві громадських організацій та рухів: Екоклубу, Екоцентр, ДВ НЕЦУ, Української Молодіжної Кліматичної Асоціація (УМКА) за підтримки німецької громадської організації «DRA».

Метою проекту є розвиток та підтримка молодіжних ініціатив направлених на покращення життя суспільства, що реалізуються в сфері захисту навколишнього середовища, енергоефективності та сприяють сталому розвитку суспільства і вирішенню нагальних екологічних регіональних проблем.

Під час реалізації проекту учасники візьмуть участь у конкурс мікрогрантів, де найкращі ідеї отримають кошти на втілення, а також відвідають 2 семінари-тренінги та візьмуть участь у навчальній поїздці до Німеччини. Окрім цього, всі фіналісти зможуть презентувати свої ідеї для широкого кола зацікавлених в збереженні природи осіб у Києві на заключній події проекту.

Географія проекту «Молодь та ГО: назустріч сталому розвитку»:

  • Рівненська, Житомирська, Хмельницька, Вінницька, Волинська області – координує Екоклуб – http://ecoclubrivne.org/.
  • Миколаївська, Одеська, Дніпропетровська та Івано-Франківська області – координують Екоцентр та ДВ НЕЦУ – http://ecocenter.org.ua/.
  • Львівська, Тернопільська, Закарпатська, Чернівецька – координує УМКА –  https://www.facebook.com/umkaukraine/.

Проект  та фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини. Паралельно проект реалізуються партнерськими громадськими організаціями на території Білорусі та Росії.

AA_Web_endralogo1