Відомі переможці конкурсу заявок “Молодь та ГО: назустріч сталому розвитку”! – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Відомі переможці конкурсу заявок “Молодь та ГО: назустріч сталому розвитку”!

З-поміж 66 аплікаційних заявок, що були надіслані на конкурс, Екоклуб обрав п’ятірку найкращих. До неї ввійшли:

  • «Щоденник велосипедиста» – Спілка молодіжних асоціацій Вінниччини.
  • «Хакатон. Сталий розвиток через малі екологічні проекти» – Луцька міська спілка організацій “Молодіжна Платформа”.
  • «Алея троянд» – Волинська обласна благодійна організація “Радість дитинства”.
  • «Роздільний збір сміття – це шлях  громади до гідного життя» – ініціативна група с. Руда Волинської області.
  • «Освіта для змін: від біорегіоналізму до сталого розвитку» – МГО “Сприяння позашкільній освіті та соціальному захисту дітей і підлітків Палацу дітей і молоді” (Рівне).

Оцінювання здійснювалося працівниками Екоклубу на основі таких критеріїв, як: дотримання вимог подання заявки, оригінальність ідеї, досяжні результати та ефективність бюджету. Уже згодом відібрані учасники проекту “Молодь та ГО: назустріч сталому розвитку!” отримають кошти та за підтримки Екоклубу почнуть реалізовувати свої еко-ідеї.

Вітання переможцям! Уже в середині вересня для них та ще 15 інших активістів, котрі брали участь у конкурсі та не пройшли відбору, будуть організовані два тренінги з розвитку організаційної спроможності.

Вдячні усім заявникам за участь та сподіваємося, що ті проекти, котрі не були відібрані, все ж будуть втілені у життя. Звертайтеся і Екоклуб радо допоможе консультаціями та менторською підтримкою.

Довідково:

Міжнародний проект «Молодь та ГО: назустріч сталому розвитку» реалізується в Україні у партнерстві громадських організацій та рухів: Екоклубу, Екоцентр, ДВ НЕЦУ, Української Молодіжної Кліматичної Асоціація (УМКА) за підтримки німецької громадської організації «DRA». Метою проекту є розвиток та підтримка молодіжних ініціатив направлених на покращення життя суспільства, що реалізуються в сфері захисту навколишнього середовища, енергоефективності та сприяють сталому розвитку суспільства і вирішенню нагальних екологічних регіональних проблем.

draAA_Web_enlogo1

 

 

 

Статті, що можуть бути вам цікаві:

Позиція Екоклубу щодо ймовірного будівництва у парку на Грабнику

Будівництво з саману

Зелений дах

Тест на знання атомної енергетики