Молодь та ГО: назустріч сталому розвитку! – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Молодь та ГО: назустріч сталому розвитку!

Міжнародний проект «Молодь та ГО: назустріч сталому розвитку» реалізувався в Україні у партнерстві громадських організацій та рухів: Екоклубу, Екоцентр, ДВ НЕЦУ, Української Молодіжної Кліматичної Асоціація (УМКА) за підтримки німецької громадської організації «DRA». Метою проекту є розвиток та підтримка молодіжних ініціатив направлених на покращення життя суспільства, що реалізуються в сфері захисту навколишнього середовища, енергоефективності та сприяють сталому розвитку суспільства і вирішенню нагальних екологічних регіональних проблем.

З-поміж 66 аплікаційних заявок, що були надіслані на конкурс, Екоклуб обрав п’ятірку найкращих. До неї ввійшли:

  • «Щоденник велосипедиста» – Спілка молодіжних асоціацій Вінниччини.
  • «Хакатон. Сталий розвиток через малі екологічні проекти» – Луцька міська спілка організацій “Молодіжна Платформа”.
  • «Алея троянд» – Волинська обласна благодійна організація “Радість дитинства”.
  • «Роздільний збір сміття – це шлях  громади до гідного життя» – ініціативна група с. Руда Волинської області.
  • «Освіта для змін: від біорегіоналізму до сталого розвитку» – МГО “Сприяння позашкільній освіті та соціальному захисту дітей і підлітків Палацу дітей і молоді” (Рівне).

Під час реалізації проекту  40 учасників  відвідали 2 семінари-тренінги на різну тематику (проектний менеджмент, звітність ,комунікація, управління фінансами). А також троє фіналістів взяли участь у навчальній поїздці до Німеччини.   Проведено щоденник велосипедиста у місті Вінниця. У Луцьку створено алею троянд та проведений Еко-хакатон також у Луцьку. У Рівному реалізований проект «Освіта для змін: від біорегіоналізму до сталого розвитку», а у селі Руда Волинської області  проводиться роздільний збір сміття.

Завершенням  проекту «Молодь та ГО: назустріч сталому розвитку»  була зустріч всіх учасників з України, Білорусії, Росії, Німеччини в рамках всеукраїнського  кліматичного форуму «Енергія Змін».

Проект  та фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини. Паралельно проект реалізуються партнерськими громадськими організаціями на території Білорусі та Росії.

AA_Web_endralogo1