Українці та молдавани відвідали перший тренінг проекту ЕСКОМ – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Українці та молдавани відвідали перший тренінг проекту ЕСКОМ

23-26 липня на території Національного парку «Бузький гард» Екоклуб провів перший тренінг у рамках менторської програми міжнародного проекту ЕСКОМ. Представників 15 громадських організацій з України та Молдови упродовж трьох днів відвідували лекції, знайомилися, ділилися досвідом та відпочивали серед мальовничих краєвидів Миколаївщини.

Метою тренінгу, як зазначають його організатори, було досягнення чіткого, спільного бачення проекту, діяльності кожного учасника у ньому, оцінка ризиків та очікуваних результатів.

Насичена програма заходу містила лекції з проектного менеджменту організацій, стратегічного планування та управління НУО, інструментів комунікації, гендерних аспектів активізму, теорії соціальних змін і фінансового менеджменту. Учасники разом зі спікерами розглянули енергетичну ситуацію в Східній Європі та провели оцінку зацікавлених сторін проекту із Хелен Штраус, асистентом міжнародної громадської організації «Жінки в Європі за спільне майбутнє» з Німеччини. Інтерактивні вправи та робота у групах сприяли активному спілкуванню та обміну досвідом серед учасників у дружній атмосфері.

“Це перший із трьох тренінгів, передбачених менторською програмою”, – коментує координатор проекту Ілля Єременко. “Наступні два будуть більше спеціалізовані, ми плануємо навчити активістів, як правильно співпрацювати з місцевою владою, моніторити місцеві бюджети та стратегії, вести діалоги із зацікавленими сторонами, а також підвищити їхню обізнаність в галузі енергетичної політики. Ми впевнені, що працюючи разом значно ефективніше спонукаємо як місцеву владу, так і громадян до відповідального енергоспоживання”.

Подібний тренінг 19-22 липня відбувся також у Грузії для учасників проекту ЕСКОМ з Грузії та Вірменії.

 

ДОВІДКОВО:

ЕСКОМ (Енергоефективність створення коаліцій на місцях) – це трирічний проект, що спрямований на створення та розвиток партнерської мережі між громадськими організаціями Грузії, Вірменії, Молдови та України та підвищення їх потенціалу у сфері енергоефективності.

Фото за посиланням 

 

За детальнішою інформацією, будь ласка звертайтесь:

Інна Белаш, прес-секретар ГО “Екоклуб”

Тел.: 067 363 40 97

Ел. адреса: press@ecoclubrivne.org

 

 

 

завантаження

Цей проект фінансується Європейським Союзом